999 rezultate për

icardin

Spalletti përjashton Icardin Mauro Icardi nuk do të grumbullohet për ndeshjen që Inter-i do të luajë kundër Lazio-s të dielën në mbrëmje në "San Siro
Zanetti i lodhur nga ish-kapitenin: Kemi folur shumë për Icardin Zv.presidenti i Interit, Javier Zanetti, tha se ka pasur shumë thashetheme për Mauro Icardi në këto kohë, çka ka rritur
Ish-shefi skautëve të Inter: Icardin nuk do ta lejoja as të fuste këmbët në San Siro Massimiliano Mirabelli beson se Interi ka qenë shumë i butë me Mauro Icardin, duke thënë se ai nuk do ta lejonte as ta s
Real Madrid gati 80 milion euro për Icardin? Real Madrid do të duhet të paguajë 80 milion euro për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Interit Mauro Icardi, e ardhm
Interi triumfon ndaj Milanit edhe pa Icardin (VIDEO) Interi ka arritur të triumfojë ndaj Milanit në San Siro edhe pse me mungesa të mëdha, ku Naiggolan ishte në tribunë apo
Ardhja e Zidane ashpërson përplasjen Real-Juventus për Icardin? Sipas TyC Sports, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi do t’i bashkohet Juventusit ose Real Madridit gjatë verës së këtij v
Spalleti analizon ndeshjen përball Eintracht Frankfurt, flet dhe për Icardin Trajneri i Inter-it, Luciano Spalletti, ka analizuar barazimin 0-0 të marrë në fushën e Frankfurt-it në ndeshjen e parë
Marotta takohet me Icardin dhe Wanda, kërkohet zgjidhje Drejtori ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta, është takuar me Mauro Icardin dhe Wanda Naran, shkruan Albeu.com Inte
Spalleti për Icardin: Nuk më intereson më ai lojtar Në prag të ndeshjes që Interi do të luajë nesër në Europa League ndaj rivalëve gjermanë të Eintrach Frankfurt, për media
Merr fund tensioni, Interi nis bisedimet me Icardin Interi e ka konfirmuar sot se Beppe Marotta, u takua sot me Mauro Icardin, dhe bashkëshorten e tij Wanda Naran. Tensi
Kryetari Bashkisë së Milanos: Icardin e dua në fushë në derbi Kryetari i Bashkisë së Milanos, Guiseppe Sala është i njohur si tifoz i Interit, shkruan Albeu.com Ai ka folur në “Ra
Dalin 2 emra në listë për të zëvendësuar Icardin Mauro Icardi duket së në fund të këtij sezoni do ti thotë lamtumirë Interit, teksa mardhënjet me klubin zikaltër janë ft
Spalletti lë sërish Icardin jashtë skuadrës për ndeshjen kundër Cagliarit Mauro Icardi vazhdon të mos ftohet nga Luciano Spalletti. Mauro Icardi vazhdon të mbetet jashtë skuadrës së Interit m
Spalletti: Nuk do të flas më për Icardin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka premtuar se nuk do të flasë më për sulmuesin argjentinas të skuadrës së tij, M
Nuk ka paqe për Icardin, lihet jashtë nga trajneri i Argjetinës Nuk kanë fund telashet për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. 26-vjeçari është lënë jashtë nga ekipi kombëtar. Si
Kapiteni i Interit "xhindoset" kur i përmendin Icardin Samir Handanovic ishte i nxirë në fytyrë pas barazimit në Firence, teksa mbi episodin e penalltisë u shpreh: "E panë
Nuk ka paqe për Icardin, veprimi i fundit i tifozëve te Interit Mauro Icardi ishte i pranishëm në shkallët e stadiumit San Siro të enjten në mbrëma teksa së bashku me bashkëshorten e
Po vuan një dëmtimin në gju, plas gallata në rrjetet sociale me Icardin (FOTO LAJM) Tema më interesante e javës tek Interi ishte sigurisht rasti Icardi, të cilit klubi zikalter vendosi ti hiqte shirit
Chelsea kontakton Interin për Icardin Interi po mendon që në merkaton e verës të shes sulmuesin, Mauro Icardi. Siç raporton gazetari italian, Tancredi Pal
​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Mauro Icardin Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras