999 rezultate për

icardin

Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
Nuk ka qetësi për Icardin, sulmuesi nuk stërvitet me grupin në Lugano Mauro Icardi ende është pjesë e zikaltërve, megjithatë kjo duket të jetë thjesht çështje ditësh. Të dyja palët kërkojnë
Napoli dhe Juventus në luftë për Icardin Një garë interesante në afatin kalimtar është duke u zhvilluar orëve të fundit në Itali. Juventus e Napoli janë në garë
Napoli hap thesin për Icardin Napoli ka hyrë në garë për shërbimet e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi dhe dëshiron t’i ofrojë argjentinasit një ofer
Interi i fiksuar pas Lukakut, jep Icardin + miliona Transferimi i Romelu Lukakut te Interi është duke u varur edhe nga e ardhmja e Mauro Icardit. Sipas "The Telegraph",
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Projekti Conte, Interi e nis pa Icardin Antonio Conte pritet të zyrtarizohet nga momenti në moment si trajneri më i ri i Interit. Ish-trajneri i Juventusit d
Copa America, Argjentina lë jasht Icardin dhe Higuain (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk është ftuar në skuadrën e cila do ta përfaqësojë Argjentinën në Kupën e Amerikës m
Inter në sulm për bomberin e Evertonit Sipas asaj që raporton "Tuttosport" Inter është futur në garë për Richarlison. Sulmuesi i Evertonit këtë sezon ka tun
Naiggolan për Icardin: Ai e ka dëmtuar Interin Radja Nainggolan e ka kritikuar bashkëlojtarin e tij, Mauro Icardin, për mungesën në skuadrën e Icardit, duke pretenduar
Wanda Nara: Jemi të lumtur që e shikojmë Icardin të luaj Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit ka folur për emisionin sportiv "Tiki Taka" pas barazimit 1-1 të
Gjimshiti flet pasi ndali Icardin dhe Interin: Tani mendojmë për... Berat Gjimshiti ka shkëlqyer me fanellën e Atalantës përballë Interit në barazimin 0-0. Mbrojtësi i Kombëtares së Shq
Nuk ka qetësi për Icardin, tifozët i dalin kundër me një mesazh Një ndër grupimet ultras të tifozerisë së Interit, atë që qëndrojnë në tribunën veriore të San Siros, Curva Nord, nuk ka
Interi fiton bindshëm përballë Genoa (VIDEO) Interi ka arritur të marë një fitore të rëndësishme përballë Genoas me Icardin e rikthyer në fushë. Ndeshja u zhbllok
Luciano Moggi: Icardin nuk e duan lojtarë, Interi do të humbasë zonën Champions nëse vazhdon kështu Luciano Moggi, ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, ka folur në lidhje me çështjen e nxehtë te Interi, "Icardi". Pa
Spalletti përjashton Icardin Mauro Icardi nuk do të grumbullohet për ndeshjen që Inter-i do të luajë kundër Lazio-s të dielën në mbrëmje në "San Siro
Zanetti i lodhur nga ish-kapitenin: Kemi folur shumë për Icardin Zv.presidenti i Interit, Javier Zanetti, tha se ka pasur shumë thashetheme për Mauro Icardi në këto kohë, çka ka rritur
Ish-shefi skautëve të Inter: Icardin nuk do ta lejoja as të fuste këmbët në San Siro Massimiliano Mirabelli beson se Interi ka qenë shumë i butë me Mauro Icardin, duke thënë se ai nuk do ta lejonte as ta s
Real Madrid gati 80 milion euro për Icardin? Real Madrid do të duhet të paguajë 80 milion euro për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Interit Mauro Icardi, e ardhm
Interi triumfon ndaj Milanit edhe pa Icardin (VIDEO) Interi ka arritur të triumfojë ndaj Milanit në San Siro edhe pse me mungesa të mëdha, ku Naiggolan ishte në tribunë apo