999 rezultate për

icardin

Lopez merr vendimin, fal Icardin për tradhëtinë me Wanda Naran Shpatat ulen dhe marrëdhënie shoqërore mbizotëron mbi çdo gjë. Këtë ka vendosur të bëj sulmuesi i Crotones, Maxi Lopez,
Conte: Me Icardin kemi bërë çdo gjë në mënyrë korrekte, Sanchez ka shumë dëshirë Në konferencën për shtyp para transfertës së nesërme ndaj Caljarit, tekniku Antonio Konte nuk mund t’i shmangej pyetjeve
Napoli merr vendimin final për Icardin Duke përfituar nga marrëdhëniet e acarta mes Icardit dhe Interit, Napoli është gati të bëjë goditjen e fundit për argjen
Marotta nuk "mban" më: Jemi të acaruar me Icardin dhe Wanda-n Drejtori Sportiv, Beppe Marotta ka thënë se Interi ndihet i acaruar me komentet e fundit të Wanda Naras e cila ka konfir
Zbulohet oferta e Juventusit për Icardin Juventusi nuk dorëzohet për Mauro Icardin edhe pse sulmi bardhezi është i mbipopulluar. Së fundmi "TuttoSport" bën të
Inter pranon 65 milion euro nga Napoli për Icardin, por argjentinasi pret Juventusin Websajti italian "Calciomercato", bën të të ditur se Interi ka pranuar ofertën e Napolit për Icardin e cila kap shifrën
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Ofertë e majme për Icardin nga Napoli Sipas asaj që është raportuar nga faqja e lajmeve italiane Bombe Di Vlad, Napoli ka nisur një ofertë prej 70 milionë e
Wanda "burgos" Icardin në Milano?! E ardhmja e Mauro Icardit është ende një rebus, me Interin që i ka bërë daljen zyrtarisht dhe Romën, Juventusin, Napolin
Wanda Nara harron Icardin, shfaqet "hot" me bikini (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit vijon të jetë në qëndër të vëmendjes. Wanda Nara së fundmi ka publikuar disa foto "hot
Interi merr vendimin përfundimtar për Icardin (FOTO LAJM) Mauro Icardi do të rikthehet në stërvitje me klubin e Interit. Ish-kapiteni ditën e mërkurë ai do të bashkohet me sku
Napoli 50 milion euro për Icardin, Interi i refuzon Sipas TMW, Napoli ka bërë një ofertë prej 50 milionë euro për synimin e Juventusit, Mauro Icardi, por Interi ka vendosur
Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
Nuk ka qetësi për Icardin, sulmuesi nuk stërvitet me grupin në Lugano Mauro Icardi ende është pjesë e zikaltërve, megjithatë kjo duket të jetë thjesht çështje ditësh. Të dyja palët kërkojnë
Napoli dhe Juventus në luftë për Icardin Një garë interesante në afatin kalimtar është duke u zhvilluar orëve të fundit në Itali. Juventus e Napoli janë në garë
Napoli hap thesin për Icardin Napoli ka hyrë në garë për shërbimet e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi dhe dëshiron t’i ofrojë argjentinasit një ofer
Interi i fiksuar pas Lukakut, jep Icardin + miliona Transferimi i Romelu Lukakut te Interi është duke u varur edhe nga e ardhmja e Mauro Icardit. Sipas "The Telegraph",
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Projekti Conte, Interi e nis pa Icardin Antonio Conte pritet të zyrtarizohet nga momenti në moment si trajneri më i ri i Interit. Ish-trajneri i Juventusit d
Copa America, Argjentina lë jasht Icardin dhe Higuain (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk është ftuar në skuadrën e cila do ta përfaqësojë Argjentinën në Kupën e Amerikës m