999 rezultate për

icardi

Icardi vendos në dyshim të ardhmen, Chelsea fut "hundët" menjëherë E ardhmja e Mauro Icardit është mes tre skuadrave. Mund të qëndrojë te Paris Saint Germain edhe pse problemet që ka patu
Icardi kthehet problem edhe te PSG-ja Një vit pas ngjarjeve te Interi ku humbi shiritin e kapitenit dhe vendin e titullarit, Icardi duket se nuk ka zënë mend
Ditëlindja e Icardit, Wanda Nara me kërcimin sensual (VIDEO) Mauro Icardi ka organizuar një natë speciale në përvjetorin e 27 të tij. Ditëlindja e argjentinasit u kthye në një f
Irritohen tifozët e PSG, lojtarët tërbohen me alkool dhe muzikë pas humbjes në Champions (VIDEO) Psg nuk po jeton ditë të mira. Dy ditë pas humbjes në Ligën e Kampionëve kundër Dortmundit, Mauro Icardi, Di Maria dhe C
E ardhmja e Icardit te Juventusi? Wanda Nara zbulon gjithçka Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit ende nuk e ka të qartë të ardhmen e lojtarit i cili është huazuar te PSG, por
Wanda Nara: Icardi te Juve? E vendos Mauro në fund të sezonit Pak ditë më parë mediat italiane raportuan se Juventusi po mendon seriozisht për Mauro Icardin dhe se është gati të rikt
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
Tuchel thur elozhe për dyshen, Mbappe-Icardi Partneriteti i Kylian Mbappes me Mauro Icardin në fazën e sulmit ia ka përkujtuar trajnerit të Paris Saint-Germainit, Th
Icardi e ka harruar Interin, s'e mendon kthimin Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi ka thënë se ai do të qëndronte në Paris Saint-Germain me kënaqësi, pasi shënoi në het-
Juventusi nuk heq dorë nga Icardi Juventusi nuk e ka në mendje të dorëzohet për transferimin e sulmuesit të Interit Mauro Icardi. Sipas mediumit italian C
Wanda flet për vendimet e marra për Icardin: Më quajtën të çmendur, por ishin të drejta Wanda Nara sulmon kritikët dhe dhe merr meritat për sukseset e fundit të klientit dhe njëkohësisht bashkëshortit të saj,
Hyri në historinë e klubit, Icardi: Jam i lumtur te PSG-ja Mauro Icardi është i lumtur tek Paris Saint - Germain. Lojtari i cili i takon Interit, por po luan si i huazuar me ka
Wanda "thumbon" Lukakun: Ai do ta shikojë në TV Ligën e Kampionëve Wanda Nara nuk është aspak e mahnitur me ndikimin e Romelu Lukakut në skuadrën e Interit, duke theksuar se, për dallim n
Mbappe,Neymar dhe Icardi të frikshëm, i sigurojnë fitoren e rradhës PSG-së (VIDEO) Ata janë thjesht të frikshëm, s’dinë të ndalen… Kylian Mbappe, Neymar Junior dhe Mauro Icardi kanë shkëlqyer në fitor
Wanda Nara qetëson PSG-në: Icardi nuk do të shkojë te Juventusi Mauro Icardi nuk do t’i bashkohet Juventusin vitin e ardhshëm, përkundër që e ka ngjallur sërish interesimin e bardhezin
Wanda Nara nuk njeh limite, tregon kur kryen marrëdhënie me Icardin Wanda Nara është padyshim një nga bukuroshet seksi e cila ka një audiecë të konsiderueshme falë deklaratave që bën por e
Wanda Nara tregon vuajtjen e saj në lidhjen me Icardin Nga emisioni i njohur sportiv "Tik Tak" tek "Big Brother" Wanda Nara gjithmonë e më shumë po bëhet një figurë qëndrore n
Wanda Nara festoi 33 vjetorin, shikoni dhuratën që i bëri Icardi (FOTO LAJM) Wanda Nara festoi 33-vjetorin e saj para pak ditësh, teksa kishte ftuar edhe shumë miq për të kaluar një natë speciale.
PSG shënon dy gola të shpejtë, Icardi dërgon topin në rrjetë (VIDEO) Paris Saint Germain ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen e Championsit kundër Galatasaray-t. Në minutën e 33’
Mbappe, Neymar dhe Icardi i japin fitoren PSG-së (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka arritur t’i marrë tri pikët e ndeshjes kundër Montpellier, që përfundoi me rezultat 3:0, të vlef