999 rezultate për

ibrahimovicin

Deklaratat më spektakolare të Ibrahimoviç (FOTO LAJM) Nuk janë vetëm golat, trofetë e rëndësishme apo spektakli që dhuron në fushë ato që e bëjnë Zlatan Ibrahimoviçin të jash
Në ndeshjen e parë, Ronaldo mposht Ibrahimoviçin (VIDEO) Nëse kishte një duel që duhej fituar, atëherë Ronaldo e bën më së miri duke mundur Zlatan Ibrahimoviç dhe duke i dhënë P
“Brazil 2014”, Ronaldo do të sfidojë Ibrahimoviçin U hodh këtë të hënë nënë Zyrih të Zvicrës shorti “play-off”-it që do të përcaktojë 4 skuadrat e fundit europiane që do t
Ju pse u përjashtua Ibrahimovic (VIDEO) Dështim i plotë i Zlatan Ibrahimovicit në ndeshjen e sotme kundër Napolit. Sulmuesi i Milanit i nervozuar nga pamundësia
Valdez: Nuk arrij ta kuptoj Ibrahimoviçin Ka reaguar edhe Victor Valdez pas daljes në treg të librit autobiografik të Zlatan Ibrahimoviç dhe publikimit të "zënkës
Real Madridi, ofertë për Ibrahimoviçin Real Madrid është duke shqyrtuar mundësinë e paraqitjes së një oferte për sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimoviç ka njo
Berlusconi pendohet për Ibrahimovicin Për presidentin e Milanit, Silvio Berlusconi, kartoni i kuq që Ibrahimovic morri gjatë Fiorentinës ishte si ajo pika e u
Moggi: Pa Ibrahimoviçin, Milani të harrojë titullin Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi, ka deklaruar sot se Milani nuk do të ishte pretendent për titullin e Serie A,
Iaquinta e adhuron Ibrahimoviçin Sulmuesi italian i Juventusit, Vicenzo Iaquinta, ka treguar se e adhuron sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimoviç, shkrua
Zyrtare: Milani transferon Ibrahimoviçin Milani ka arritur marrëveshje huazimi për sulmuesin suedes, Zlatan Ibrahimoviç, njoftoi nëpërmjet faqes zyrtare të klubi
Milan huazon Ibrahimoviçin? Krerët e Milanit i kanë bërë ofertë skuadrës së Barcelonës për huazimin njëvjeçar të sulmuesit Zlatan Ibrahimoviç, shkro
Milani per Ibrahimovicin ofron Huntelarin dhe 35 milione euro Milani ka bërë një ofertë prej 35 milionë eurosh plus dhënien e Huntelaar ose Borriello p&
Guardiola optimist per Ibrahimovicin Inter dhe Barcelona i përcaktuan të gjitha detajet për transferimin e Zlatan Ibrahimovic, the tani ë
Zanetti: Mundemi edhe pa Ibrahimovicin Javier Zanetti tashmë ka filluar të përgatitet për largimin e Zlatan Ibrahimovicit dhe mirëpret
Barcelona blen Ibrahimovicin? E përditshmja spanjolle sportive “Sport” ka shkruar sot në versionin e saj online se Barcelona ka
United shton Ibrahimovicin ne listen e te deshiruarve Ende spekulohet për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic, edhe pse duket se suedezi do të vazhdojë të
Reali Madrid insiston per Ibrahimovicin Reali i Madridit vazhdon insistimin për të marrë në radhët e saj yllin suedez. Kështu shkr
Real Madrid mohon interesimin per Ibrahimovicin Real Madrid ka mohuar kategorikisht interesimin per sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic. Edhe pse gjate diteve te sh
Moratti gjendet ne Barcelone per ta shitur Ibrahimovicin Mediat spanjolle njoftojnë sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, do ta veshë fanellën e Blaugranëv
Barcelona nis negociatat per Ibrahimovicin Zllatan Ibrahimoviç përflitet se mund të kalojë tek skuadra e Barcelonës në mëkaton