999 rezultate për

ibrahimovic

Maldini e konfirmon: Ibra pjesë e projektit të Milanit Paolo Maldini ka bërë të ditur se Milan po bën gjithçka për rinovimin me Zlatan Ibrahimovic. Kur qëndron në fundin e
Palët bien dakord, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ibrahimovic do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Zlatan Ibrahimovic pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Milan, përkundë
Zlatan Ibrahimovic e ndan mendjen, kjo do të jetë e ardhmja e suedezit Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë te skuadra e Milan. Ylli suedez i futbollit, Ibrahimovic, është në fundin e kontrat
Ibrahimovic lë pa fjalë Mbappen Paraqitja e jashtëzakonshme e Zlatan Ibrahimovicit në sfidën ndaj Sampdorias në transfertë, ku shënoi dy gola (1-4) ka m
Ibrahimovic kërkon ti plotësohen këto 3 kërkesa për të mbetur te Milani Zlatan Ibrahimovic kërkon tri garanci për të mbetur në Milan. Zlatan Ibrahimovic ka tri kushte për vazhdimin e qëndri
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
Darkë romantike? Ç'po ndodh mes Ibrahimoviç dhe moderatores së njohur (FOTO LAJM) Një histori në histori, një trekëndësh tjetër i destinuar të ndizte këtë verë të çmendur të thashethemeve. Diletta L
Ibrahimoviç "i ngrin buzëqeshjen" shokëve të skuadrës: Nuk kam konkurencë Në Reggio Emilia kundër Sassuolo për Milan ishte një mbrëmje e veçantë për tu kujtuar e cila sigurisht shënoi një fillim
Milan-Parma, formacionet zyrtare Milani e pret Parmën në shtëpi teksa kërkojn të qëndrojnë në garë për një vend në Europa League. Këto janë formacio
Askush nuk mund t’i thotë "JO" atij, bosi i Gomorras i bën ofertë Ibrahimovic Shumë e kanë parë serialin dhe të gjithë fansat e Gomorras e dinë mirë se Xhenaro Savastanos, bosit të klanit famëkeq, a
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Ibrahimovic: Ky nuk është Milani im, unë nuk luaj për kontratë Zlatan Ibrahimoviç insiston se ai nuk luan për kontratë dhe pretendon se gjithçka ka ndryshuar në klub. Në një inter
Çfarë po ndodh? Ibrahimovic "ngacmon" hapur moderatoren e sportit (FOTO LAJM) "Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!" Ka
Ibrahimovic me deklaratë epike pas super fitores ndaj Juventusit Ibrahimovic u kthye në Milano – ku më parë fitoi Scudetto në 2011 – si një agjent i lirë në janar pasi la MLS dhe LA Gal
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, Sarri me plot mungesa Në San Siro në orën 21:45 do të luhet derbi i Serie A mes Milanit dhe Juventusit. Bardhezinjtë në këtë përballje kanë
Ibrahimovic dyfishon rezultatin për Milanin (VIDEO) Lazio duket se e ka të vështirë ndaj Milanit pa dy sulmuesit kryesor, Immobile dhe Caicedo. Një penallti e fituar në
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe "lojtar të shkëlqyeshëm", ndërsa e vlerësoi atë për n