999 rezultate për

ibrahimi

Efektet në SPAK të sherrit në mbledhjen e djeshme të KLP që nxitën reagimin e fortë të zyrtarëve amerikanë KLP është në fazën e fundit të përgatitjeve për ngritjen e SPAK, ku tashmë i duhet që të gjejë një hapësirë ligjore për
Vjerri kap për fyti dhe dhunon barbarisht nusen para foshnjës 4 muajshe Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku nusja e shtëpisë është rrahur barbarisht nga bashkëshorti, vjehri dhe
Uta Ibrahimi tregon tmerrin: Më ra guri 50 kilogramë mbi trup Alpinistja kosovare Uta Ibrahimi përmes rrjetit social Facebook ka treguar se si i ka ndodhur lëndimi gjatë ngjitjes në
U arrestua bashkë me babin, kush është djali milioner i "bosit" të urbanëve të Tiranës (FOTO LAJM) Pronari i linjës së Unazës, Ferdinant Ibrahimi bashkë me djalin e tij Anastas Ibrahimi u prangosën. Ata u arrestuan g
Lejla Ibrahimi-Sallahu pronare e re e kompanisë ajrore Germania Flug AG Lejla Ibrahimi-Sallahu ka marrë në pronësi 100 për qind të kompanisë ajrore «Germania Flug AG», e cila kryen fluturime p
Harroni Escobarët, ky është krimineli që fitoni 25 milionë dollarë nëse e gjeni (FOTO LAJM) Dawood Ibrahim Kaskar është në listën e të arratisurve më të kërkuar në botë dhe sipas spekulimeve të fundit të mediave,
Ka tension në Korçë, tifozët e Skënderbeut gjuajnë me topa bore Ibrahimin (VIDEO) Super sfida e javës së 19-të në Superiore, mes Skënderbeut dhe Partizanit, u ndërpre për rreth 60 sekonda, pasi në drejt
Kryetari i degës të AAK-së akuzohet për fajde dhe krim të organizuar Kryetari i degës së AAK-së në “Kodrën e Timave” në Prishtinë, Dalip Ibrahimi, u arrestua dje nga policia për shkak të dy
Ibrahim Matoshi ende "peng" në Serbi, familja kërkon ndihmë Me datën 13 gusht nga policia e Serbisë në pikën kufitare tek Dheu i Bardhë është arrestuar stomatologu Ibrahim Matoshi,
Ibrahimi i jep fitoren Shkëndijes, kualifikimi mbetet një hap larg (VIDEO) Shkëndija mposhti Sherifin e Tiraspolit me rezultatin minimal 1-0 në takimin e zhvilluar në Shkup të vlefshëm për turin
Super Ibrahimi, Shkëndija kalon në avantazh ndaj Sherif Tiraspolit (VIDEO) Në stadiumin “Filipi II” të Shkupit po luhet ndeshja e vlefshme për turin e dytë të Champions Leagues mes Shkëndijës së
Torino transferon sulmuesin shqiptar Klubi i Torinos pothuajse e ka mbyllur marrëveshjen për futbollistin shqiptar. Siç raporton “TuttoMercatoWeb”, presid
Gjyqi i Titanik 2 shtyhet, Thaçi dhe Ibrahimi kërkuan përkthim në shqip të aktakuzës Gjykata Penale është detyruar sot të shtyjë sërish gjyqin për rastin “Titanik 2”, pasi i akuzuari Bedredin Ibrahimi kërk
Thaçi kërkon shtyrjen e seancës gjyqësore, ka hallin e shqipes Të akuzuarit për manipulime zgjedhore Bedredin Ibraimi dhe Menduh Thaçi kërkojnë që seanca e sotme të anulohet, në mënyr
Konflikti tek BESA, Zeka mbështet grupin që shkarkoi Bilall Kasamin Pasi humbi garën në komunën e Çairit përballë kandidatit të BDI-së, për të cilën u fajësuan edhe sabotatorë të brendshëm
Dorëheqjet te “Besa”, mblidhet Këshilli Qendror i partisë Këshilli Qendror i Lëvizjes Besa mblidhet sot për të vendosur mbi dorëheqjen e parevokueshme të nënkryetarit të kësaj pa
Humbi Çairin, Zeqirija Ibrahimi ikën nga detyra Nënkryetari i Lëvizjes Besa dhe deputet i dorëhequr i kësaj partie në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, Zeqirija Ibra
Çmendet Luftëtari, për dy minuta dy gola Partizanit (VIDEO) Eshtë duke u luajtur në Gjirokastër sfida e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore mes Luftëtarit dhe Partiz
Ibrahimi për deklaratat e deputetit të VV-së: Ky është fundi i Molliqajt Analisti i çështjeve politike, Ilir Ibrahimi nëpërmjet një postimi në Facebook ka komentuar deklaratat e deputetit të Lë
Orhan Ibrahimi dhe Artan Kastrati sjellin këngën "Mjaft" (VIDEO) Një bashkëpunim i ri mes Orhan Ibrahimit dhe Artan Kastratit ka frymëzuar këngën "Mjaft", e cila është publikuar një dit