999 rezultate për

ibrahim

Ibrahimovic merr "Tapirin e Artë": Dua të thyej rekordin e Cassanos Emisioni satirik italian "Striscia la Notizia" i ka dhënë "Tapirin e Artë", sulmuesit suedez të Milanit, Zlatan Ibrahi
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Milani i frikshëm dhe pa Ibrën, merr arratinë në Serie A (VIDEO) Milani vazhdon të fitojë. Me apo pa Ibrahimovic, skuadra kuqezi është e pandalshme dhe duket sikur është kthyer në një o
12 herë "mbret" i Suedisë, Ibra: Nuk tërhiqem dot, luaj deri 50 vjeç Zlatan Ibrahimovic po kalon një rini të dytë te Milani. Kuqezinjtë janë përmirësuar shumë prej momentit që 39-vjeçari su
COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku të njohur në Shqipëri COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mjeku në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar jetë në moshën 68-vjeçar
Ibrahimovic zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi! Trajneri i kombëtares e fton ta telefonojë (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic ka fituar sërish! Sulmuesi kuqezi zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi (hera e 12-të). Mirënjoh
U dëmtua ndaj Napolit, mësohet sa do të mungojë Ibrahimovic Stafi mjekësor i AC Milan bën të ditur në komunikatën për media, se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të mungojë afërsisht
"Ibra, Ibra, Ibra", Krudeli "çmendet" për fitoren e Milanit (VIDEO) Komentatori i njohur dhe i veçantë që është njëkohësisht edhe një nga tifozët më të flaktë të Milanit është duke parë ri
Vjen lajmi i keq për Ibrën, ja do mungojë Milani fiton në Napoli por rrezikon të humbasë Zlatan Ibrahimovic. Sipas raportimit nga Peppe Di Stefano për "Sky Sp
The Sun: Ibrahimovic është shqiptar, nëna e tij katolike i ka rrënjët nga Shqipëria (FOTO LAJM) Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquar
Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
Të shtëna në zonën e Ish-Bllokut? Policia raporton për një viktimë Pak më parë, është njoftuar për të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas këtij njoftimi, forcat e policis
Mourinho: Një 40 vjeçar nuk ka potencialin e një 20 vjeçari, përveç rastit kur quhet Ibrahimovic Zhoze Murinjo është një nga ata që ka besuar gjtihmonë te potenciali i jashtëzakonshëm i Zlatan Ibrahimoviç. Jo rast
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për
Milani mendon për pasuesin e Ibrahimovic, zbulohet objektivi Zlatan Ibrahimoviç është një siguri në fushë dhe në dhomat e zhveshjes, pasi po përjeton një rini të dytë me fanellën e
Humbi penalltinë e tretë radhazi, Ibra vendos mos i gjuaj të radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic është ndarë i pakënaqur me barazimin ndaj Hellas Veronas dhe ka konfirmuar se
Udhëhoqi Milanin drejt fitoreve, Ibrahimovic vlerësohet nga Serie A Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, është shpallur lojtari më i mirë i muajit tetor në Seria A. Bomberi suedez edhe
Ibrahimovic kërkon rikthimin te Suedia, trajneri i jep përgjigjen përfundimtare Suedia i mbyll derën Zlatan Ibrahimoviçit. Jan Anderson nuk e ftuar sulmuesin veteran të Milanit, i cili la së fundm
Ka "rilindur", Milani po përgatit rinovimin e kontratës për Ibrahimovic Vitet janë thjesht numra për një si Zlatan Ibrahimoviç, që ndonëse me 39 të tillë mbi supe, po kalon një rini të dytë me
Vranë Ibrahim Bashën në Lazarat, OFL i dërgoi sot letrën Policia e Shtetit ka njoftuar se në kuadër të Operacionit Forca e ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasuris