999 rezultate për

ibrahim

Mos e humbisni, Ibrahimovic dhuron spektakël (VIDEO) Një video e pabesueshme ku Zlatan Ibrahimovic gjatë stërvitjes është publikuar nga skuadra e tij, Milan, në Instagram.
Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Galliani: Jam ultra-tifoz i Milanit por Interi do të ishte ndryshe po të mos kishte mungesa Adriano Gallianit nuk i ndahet zemra nga Milani, edhe pse sot drejton Monzan. Ish administratori i deleguar kuqezi fo
Vendosi derbin, Ibrahimovic: Isha i uritur për fitore Zlatan Ibrahimovic, mbrëmë e tregoi fuqinë e tij ndaj Interit, ku me dy gola vendosi fatin e derbit "Della Madonnina" në
Nuk përmbahet Milani, shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Pas golit të avantazhit, Milani ka shënuar edhe golin e dytë me të njëjtin autor, Zlatan Ibrahimovic. Goli do të vint
Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku
Sulmuesi argjentinas tregon kohët e tij me Ibrën te Milani: Më tha do të marr me shpulla Zllatan Ibrahimoviç njihet për karakterin e tij të fortë që nuk nguron ta shfaqë edhe ndaj shokëve të skuadrës. Së fu
Ibra rezulton pozitiv me covid-19 edhe në testin e dytë Futbollisti i Milan, Zlatan Ibrahimovic dje e ka bërë një test tjetër për koronavirus. Por, ai përsëri ka rezultuar p
Ibrahimovic publikon video duke u stërvitur: Kjo kafshë nuk mund të zbutet (VIDEO) Covid-19 nuk ndal Ibrahimovic. Pasi rezultoi pozitiv me koronavirus, kampioni suedez nuk është dorëzuar teksa është stër
4 lojtarët e vetëm që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme në shekullin 21 Zlatan Ibrahimovic dhe Edinson Cavani janë ndër katër lojtarët që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme këtë
Ronaldo apo Messi? Zlatan Ibrahimovic jep përgjigjen epike Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai duhet të pres edhe pak që të jap verdiktin final se kush është më i miri në debatin e
Ibrahimovic rezulton pozitiv me koronavirus Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Skuadra e Milanit iu nënshtrua testeve për k
Super Shkëndija, "perla" e Ibrahimit kualifikon skuadrën shqiptare (VIDEO) Shkëndija me 10 lojtarë eliminon Botosanin në rrethin e tretë të Europa Ligë. Shkëndija e Tetovës ka arritur që të fi
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është si një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe “lojtar të shkëlqyeshëm”, ndërsa e vlerësoi atë për n
Sfida e Europa League, një lajm i mirë për Ibrahimoviçin Ibrahimoviç dëshiron të jetë atje dhe do të jetë, Pioli po mbështetet tek karizma dhe shfaqjet e tij. Tri ditët para
Ibrahimovic "tremb" Milanin, në dyshim për sfidën e Europa League Milani mban frymën për Zlatan Ibrahimovicin. Suedezi nuk zbriti në fushën për miqësoren kundër Brescias (në vend të tij
Zaniolo është poshtë psikologjikisht, kërkon të operohet nga mjeku që e shëroi Ibrahimovicin Krahasuar me dëmtimin e janarit, këtë herë gjithçka është ndryshe për Nicolò Zaniolo. Nëntë muaj më parë, ylli i Romë
Plan arratisje apo vrasje? Gjenden armë në burgun e Korfuzit, i përkasin shqiptarit më të rrezikshëm Autoritetet Greke kanë gjetur të fshehura në një korridor të burgut të sigurisë së lartë të Korfuzit, dy pistoleta dhe 4
ZYRTARE: Ibra firmos kontratë të re me Milanin Zlatan Ibrahimovic ka arritur marrëveshjen e rinovimit me Milanin. Klubi kuqezi e zyrtarizoi gjithçka me një postim në r
Ibrahimovic zyrtarizon numrin që do mbajë në fanellë (FOTO LAJM) Më në fund Zlatan Ibrahimovic ka firmosur kontratën me Milanin. Sulmuesi suedez ka sigluar akordin e ri deri në fund