999 rezultate për

ibra

Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
Një kusht e mban Ibrahimovic te Milani Zlatan Ibrahimoviçi mund të vazhdojë qëndrimin te Milani vetëm me një kusht. Këtë gjë e konfirmoi Paolo Maldini në një i
U kap duke kaluar drogë drejt Greqisë, shkarkohet doganieri trafikant Një doganier dhe një 23- vjeçare janë arrestuar në pikën kufitare të Qafë Botës pasi po tentonin të kalonin drogë drejt
Çfarë është Amianti? Lënda e rrezikshme që u tentua të groposej në Shqipëri Amianti është një fibër natyrale që përdoret për ndërtime, por mjaft i rrezikshëm për shëndetin, arsye pse është rreptës
Pas Ibrahimovic, Milani gati të rikthejë një tjetër veteran Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kamp
Aksident në Librazhd, trajleri përplaset me makinën Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas ku një makinë është përplasur me një trajler.
"Çfarë ke o hundë madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran Mbrojtësi i Manchester United, i huazuar në Estudiantes, Marcos Rojo, ka zbuluar se ai kishte qenë shumë afër të kapej m
Kurti për herë të parë homazhe në varrin e Rugovës Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kryeparlamentaren Vjosa Osmani kanë bërë homazhe dhe vënë kurora lulesh
Drejtori sportiv i Milanit flet për të ardhmen e Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic u transferua te Milani gjtë afatit kalimtar të janarit për ti dhënë Milanit eksperiencë dhe garanci.
Leao për Ibran: Është i fortë në fushë, por jasht saj është gallatë Ylli i Milanit, Rafael Leao është shprehur i lumtur që ka undësinë të luaj më një nga futbollistët më të mirë në botë, Z
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, startojë CR7 dhe Ibra (FOTO LAJM) Milani dhe Juventusi do të luajnë në San Siro 20:45 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Ibra "ndez" super ndeshjen, "provokon" Ronaldon (VIDEO) Jemi në preg gjysmë finalen e dytë të Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Zlatan Ibrahimovic si gjithmonë ë
Milan - Juventus, formacionet e mundshme: Ibrahimovic përballë Ronaldos (FOTO LAJM) Sot në orën 20:45 Milani do të presë në "San Siro" Juventusin në ndeshjen parë të vlefshme për çerekfinalen e Kupës së I
Albin Kurti shkarkon nga detyra djalin e Ibrahim Rugovës Pak ditë pasi mori zyrtarisht detyrën e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti vendosi uljen e pagave për kreun e ekzekut
Lukaku "thumbon" Ibrahimovicin, e pagëzon veten si "mbretin" e ri të Milanos Interi ja dola të mërrte jë rezultat fantastik ndaj Milanit ndaj të cilit luajti vetëm një pjesë lojë pasi 45 minutat e
Ibrahimovic flet pas humbjes me Interin: Vështirë ta shpjegosh se çfarë ndodhi Milani është mposhtur nga Interi me rezultat 4-2 në derbin e Serie A. Zlatan Ibrahimovic, pas ndeshjes ka thënë që pa
Shpërthen "San Siro", Ibra dyfishon rezultatin (VIDEO) Milan e ka mbyllur me avantazhin e dy golave pjesën e parë ndaj Interit. Pas golit të Rebic ka shënuar dhe Ibra ne mi
Do luajë Ibra në derbi? Merret vendimi zyrtar Hamendësimet se Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në derbi morën fund. Suedezi është zyrtarisht në planet e Stefano Pi
Inzaghi këshillon Milanin: Jepjani numrin "9" Ibrahimovic të largojë mallkimin Pipo Inzaghni është një sulmuesit "9" më të mirë që ka pasur historikisht Milani. Ai ka dhënë parashikimin për "derbin"
Do luajë Ibra në derbi? Ja detajet më të fundit nga mediat italiane Dy ditë pas derbit kundër Interit lind pyetja nëse do të jetë Ibra në fushë, shkruan Albeu.com SportMediaset bën të d