999 rezultate për

Gega: Partizani do të kërkojë lojë dhe fitore me Kukësin Partizani do të respektojë deri në fund kampionatin dhe do të synojë fitoren ndaj Kukësit. Trajneri Skënder Gega kërkon
Finalja Barcelona-Valencia, Kupa shpëton Valverden (FOTO LAJM) Barcelona – Valencia, formacionet e mundshme Sonte, nga ora 21:00 në "Villamarín", Barcelona do të kërkojë trofeun e
OKB i kërkon Rusisë lirimin e 24 marinarëve Ukrainas Tribunali i Kombeve të Bashkuara për çështje detare ka vlerësuar se Rusia duhet t’i lirojë menjëherë 24 marinarët e Ukra
Antoneta Sevdari kërkon largimin e dy anëtarëve të KPA që i "dogjën" karrierën Antoneta Sevdari u largua me shumë bujë nga Sistemi i Drejtësisë prej vettingut, por tashmë ajo nuk heq dorë nga ndëshki
Në Kosovë kërkohet një person që mund të futë në burg Al Capone-t Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se koalicioni qeveritar e ka thyer ‘sundimin e ligjit’ duke mbajtu
Shullazi kërkon përjashtim të trupës gjykuese Emiljano Shullazi, Gilmando Dani, Endrit Zela dhe Blerim Shullazi, kërkojnë përjashtimin e trupës gjykuese të përbërë ng
Prokurori kërkon burg të përjetshëm për vrasësin e Matit Ditën e some është mbajtur seanca gjyqësore për Kujtim Koxhën, 51 vjeçarin i cili në 11 tetor të vitin 2018, vrau dy pun
Felix te Juventus? Presidenti i Benficës kërkon 120 milion euro Joao Felix është një nga sulmuesit më të kërkuar të momentit. Portugezi shkëlqeu këtë sezon me Beinficën duke tundur rrj
Kërkohej nga specialja, arrestohet Remzi Shala I kërkuari nga Gjykata Speciale, Remzi Shala apo ndryshe i njohur me nofkën “Molla e Kuqe” është arrestuar. Arrestimi
ASH kërkon shkarkimin e Bujar Osmanit Aleanca për Shqiptarët kërkon shkarkimin e Bujar Osmanit nga çdo funksion publik, pas deklaratës ku e apostrofon drejtor
Raiola trondit Barcelonën, destinacioni i ri i De LIgt 8-10 milion euro komision që kërkon Mino Raiola për të dërguar De Ligt tek Barcelona po minon këtë transferim që me sa d
E kërkonin shumë klube tani rri stok te Barcelona Samuel Umtiti është një ndër mbrojtësit më të vlerësuar, me francezin që verën e vitit të kaluar u shpall edhe kampion b
Gjigandët spanjoll kërkojnë me ngulm David Neres "Los Colchoneros" përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra e tyre.
PSG kërkon portier, në sulm për De Gean PSG po kërkon një portier të ri që mund të zëvendësojë Gianluigi Buffonin. Emri i ri, sipas shtypit anglez, është ai i p
Hysaj kërkohet nga Tottenhami E ardhmja e Elseid Hysaj te Napoli mbetet ende mister. Për Shkodranin së fundmi interesohet skuadra e Tottenhamit. Pr
Nëna e dëshpëruar kërkon ndihmë, ish-bashkëshorti i kërcënon me vdekje Një nënë që denoncon dhunën dhe kërcënimin me jetë ndaj saj dhe vajzave, nga ish-bashkëshorti i saj. Një grua siç gru
Kosova kërkon drejtësi nga Shqipëria përndryshe do të vendoset taksa Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Nikolin Jaka, ka zbardhur detaje nga përplasja e sotme në Forumin Ekonomik Mbar
Artan Hoxha: Kam dosjen, Meta kërkoi 200 mijë euro për zgjedhjet e 2009 Gazetari Artan Hoxha ka bërë një akuzë të fortë ndaj presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili, sipas tij, është i pë
Mbappe kërkon largimin? PSG del me deklaratë zyrtare Deklarata e Kylian Mbappe në momentin e marrjes së çmimit si lojtari më i mirë i sezonit në Ligue 1, ka trembur jo pak d
Pogba drejt Reali, United kërkon mesfushorin që po ashtu pëlqehet dhe nga Zidane Manchester United është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Paul Pogban. Ai është Tungay Ndombélé i Lyonit, të cilin