999 rezultate për

hysni

Hysni Ismaili, emërohet ministër i Kulturës Nga burime brenda Qeverisë mësohet emri i njërit nga ministrat e rinj të kabinetit qeveritarë, transmeton Alsat-m. Si
Jepet lamtumira e fundit për nusen që u vra nga vjehrri Para pak minutash në varrezat e Dragodanit i është dhënë lamtumira e fundit e 28 vjeçares Remzije Kamberi-Krasniqi e cil
Jepet lamtumira e fundit për nusen që u vranga vjehrri Para pak minutash në varrezat e Dragodanit i është dhënë lamtumira e fundit e 28 vjeçares Remzije Kamberi-Krasniqi e cil
Dalin emrat e viktimave në Dardani Tragjedia në lagjen Dardania me vrasje të trefishtë në një familje ka tronditur kryeqytetin. Burri vrau gruan e tij d
Vrau burrin e vjehrrën me të dashurin, zbulohen përgjimet pas krimit makabër Publikohen përgjimet e dosjes që zbardhi krimin makabër në Vlorë me dy viktima para disa muajsh, ku nënë e bir, Olsi dhe
Vrau burrin e vjehrrën me dashnorin, zbardhet shkaku i krimit monstruoz Ngjarja e rëndë e 22 janarit të këtij viti, ku nënë e bir u vranë dhe më pas u dogjën tronditi jo vetëm Vlorën por edhe
Gjykata lë në burg të dyshuarin për vrasjen e Kejsi Hysës Gjykata vendosi arrest me burg për Hysni Ramën, autorin e dyshuar për vrasjen e 34-vjeçarit nga Laçi, Kejsi Hysa. Ai
Kush janë veteranët mashtrues që detyruan një grua për seks me pagesë? Flet Hysni Gucati Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, thotë se nuk e di se kush janë gjashtë personat
Zbardhen përgjimet e Kasëmit e Hysnies pasi vranë burrin e vjehrrën (VIDEO) Ditën e sotme, Kasëm Pirjasi dhe Hysnie Hoxhalliri kanë dalë përpara trupit gjykues. Gjatë seancës, trupa gjykuese bë
Vrau vjehrrën dhe burrin me dashnorin, detaji që nxorri zbuluar nusen e shtëpisë Policia ka zbardhur tashmë të plotë vrasjen dhe djegien e nënës dhe të birit disa muaj më parë në Vlorë. Nisur nga p
Vrau burrin e vjehrrën për të dashurin e ri, habit nusja në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme, Kasëm Pirjasi dhe Hysnie Hoxhalliri kanë dalë përpara trupit gjykues në Vlorë. Gjatë seancës, trupa gj
Vranë e dogjën trupat e burrit dhe vjehrrës, flasin të tronditur fqinjët (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e nësës dhe djalit të saj nga nusja dhe i dashuri i saj 26-vjeçar.
Hysni Gucati: Dilni të nënshkruani në Prishtinë Tri organizatat e dala nga lufta e UÇK-së, kanë filluar me nënshkrimin e peticionit, përmes të cilit po kërkojnë që Kuve
Vito tregon për herë të parë si i propozoi për martesë Hysni Kapo Vito Kapo, gruaja e njeriut më të afërt dhe më të besuar të Enver Hoxhës, Hysni Kapos ka treguar në një reagim për “Alb
Gucati tregon orën kur dalin pensionet Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i OVL të UÇK-së Hysni Gucati. “Pensionet për veteranët dalin sot nga ora 14:00-15
Pas miratimit të buxhetit flet Hysni Gucati Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po i bëjnë gati tre muaj pa i gëzuar pensionet e tyre, për shkak të mungesës
E FUNDIT/ Hysni Gucati del me një apel për veteranët, ka një thirrje për të gjithë Ministria e Financave ka deklaruar se nuk do të ketë pensione për veteranët derisa të mos votohet rishikimi i buxhetit n
Hysni Hoxha thotë se është dashur të shpërblehej e jo të akuzohej Ish-kreu i Organit Shqyrtues të Prokurimit (OSHP), Hysni Hoxha, ka “ironizuar” me akuzat kundër tij, të mërkurën, gjatë
Hysni Gucati do ta padisë Valentinën për shpifje Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, në një intervistë dhënë KTV-së, ka ftuar të gjit
Veteranja zbardh mesazhin e dhimbshëm të një veterani së UÇK-së Ka filluar protesta e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për të kërkuar pensionet e tyre. Ndërkaq, një veteran