Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

hysi

4.5 vite burg për gjyqtarin, videoja që e "mori më qafë" Gjykata ka dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg gjyqtarin nga Fieri, Roland Hysi pasi i filmua duke kërkuar favore s
"Men’s physique", sportisti shqiptar shpallet kampion i Europës Sporti kosovar vazhdon të sjellë lajme të mira nga arena ndërkombëtare. Sot fitnes modeli Petrit Mehmeti ka marrë kup
I kërkoi s*ks nënës për t'i dhënë kujdestarinë e fëmijës, merret vendimi për Roland Hysin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënim me 4 vite burg për gjyqtarin Roland Hysi i akuzuar për korrupsion. Rol
Ndahet nga jeta zv.Drejtori i SHÇBA-së Ndahet nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një ataku kardiak, Zv.Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brends
Pësoi infarkt, ndërron jetë në zyrë drejtori i Hipotekës Drejtori i Hipotekës së Sarandës, Armand Hysi ka ndërruar jetë në zyrë pas një ataku kardiak. Mësohet se 44 vjeçari i
Kërkoi para dhe s*ks qytetares, gjyqtari i Fierit bën veprimin e papritur nga burgu Edhe pse i plasi skandali "sheshit", gjyqtari, Roland Hysi mësohet se ka kërkuar lirinë nga qelia. Në një video të p
Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Hysi pas videoskandalit seksual (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korru
Dalin përgjimet e reja për gjyqtarin manjak, fryhet si gjel që ta joshë vajzën (VIDEO) Një ditë më parë emisioni Stop transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona
Skandal, gjyqtari i kërkon marrëdhënie për t’i dhënë kujdestarinë e vajzës Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u pë
Borxh për të paguar borxhin, Rama dhe "kingu" i zhysin shqiptarët në 500 milion euro kredi Qeveria do të marrë deri 500 milionë euro borxh duke emetuar eurobond në tregjet financiare ndërkombëtare. Afati mat
Dështon votimi i ligjit për Teatrin? Rama, Ruçi e ministrat braktisin Kuvendin Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me debate të forta mes opozitës dhe maxhorancës për ligjin që i
Hysi i del në krah Xhafajt e sulmon opozitën: Ju ishit në çadër! Nënkryetarja e Parlamentit Vasilika Hysi ka reaguar pas akuzave të opozitës në lidhje me nenin e ndryshuar të ekstradime
“Thirri, thirri të të ngrihet”, deputetja e PS-së i quan fjalët e Ramës poezi Fjalët e përdorura nga kryeministri Edi Rama në Kuvend, (Thirri-thirri të të ngrihet), deputetja e Partisë Socialiste, V
"Komandant Hysi", njeriu që vendosi rregull në Mitrovicë Për vetëm katër muaj mandat, Hysni Ahmeti, ose ‘Komandant Hysi’ siç njihet nga qytetarët, drejtor i Drejtorisë së Inspek
Landi i WSF bën dedikim prekës për vajzën e Dr. Florit Landi Hysi i cili duket se ka ‘'adoptuar’' Kaltrinën dhe Danielin si fëmijët e tij me gjestet që bën. Hysi, pjesë e i
Deputeti i LSI tregon presionin: Babai yt do të ketë pasoja! Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari gjatë mbledhjes së Byrosë në Kuvend ka deklaruar se deputetja e PS-së Vasilika Hysi
Përgjimet zhysin thellë Habilajt: Pas vitit të ri se gjërat në Shqipëri janë bërë keq Përgjimet në bordin e veturës Fiat Bravo me targë DG826NA, në përdorim të Moisi Habialjt me Sabaudin Celaj, bërë në datë
Plas sherri në Këshillin kundër Tahirit, socialistja thumbon keq prokuroren Prej disa orësh po vazhdon me vrull diskutimi në Këshillin e Mandatëve ku po fliten në lidhje me akuzat ndaj ish-ministr
Gafa në Kuvend, Vasilika Hysi i drejtohet me “zoti” Grida Dumën Vazhdon akoma seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Fjalën e ka marrë deputetja e PD-së Grida Duma dhe ka ni
Prekëse! Landi Hysi suprizon vajzën me sindromën Down (FOTO LAJM) Rezarta zgjodhi rubrikën “Ka një mesazh për ty” për t’i bërë një surprizë motrës së saj Greta, por edhe për t’i kërkuar