999 rezultate për

hyseni

Edlira Hyseni: Ja pse pranova të bëhem deputete Pas dorëzimit të formularit të dekriminalizimit në KQZ, Edlira Hyseni, kandidate e LSI-së në qarkun Durrës, ka reaguar d
Familja Hysenit reagon ndaj raportit të QKUK mbi vdekjen e ish-luftëtarit të UÇK-së Familja e të ndjerit Avni Hyseni i ka quajtur të pavërteta dëshmitë e prezantuara përmes një kumtese nga Kolegjiumi i Kl
Ish-deputeti i PDK-së "Pronto" zgjidhet drejtues në këshillin e prokurorëve Me dhjetë vota për asnjë kudnër asnjë abstenim, Bahri Hyseni u zgjodh Kryesues i Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ai do
Adnan Hyseni falenderon të gjithë shqiptarët Adnan Hyseni, vëllai i ish-pjesëtarit të UÇK-së, Avni Hyseni i cili pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, ka falën
Me flamur kombëtar i jepet lamtumira Avni Hysenit Sot në varrezat e Dëshmorëve në Gllogjan, me nderime të larta nga FSK-ja, në përcjelljen e familjarëve, bashkëluftëtarëv
Nisin homazhet për Avni Hysenin Në Palestrën e Sporteve “Karagaqi” në Pejë kanë nisur homazhet për Avni Hysenin. Shumë familjarë, ish-bashkëluftëtarë
Detaje nga ceremonia e varrimit të Avni Hysenit Ish – luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Avni Hyseni sot varroset në Gllogjan. Ai kishte disa ditë që po qën
Zbythet deputeti i PS pasi fyeu fëmijët me autizëm, ky është veprimi që bëri në mesnatë (FOTO LAJM) Deputeti i PS Alket Hyseni ka shkaktuar reagim të fortë në rrjetet sociale pasi në tentativë për të fyer ish-kryeministr
Alarm në Kosovë, 225 raste të reja me kancerin e gjirit Në tetëmujorin e parë të këtij viti, në Kosovë janë paraqitur 225 raste të reja me kancer në gji. Këto janë të dhënat zy
Adnan Hyseni reagon për listat: Turp të qoftë Elez Blakaj (FOTO LAJM) Dje janë publikuar në media disa lista që pretendohet se janë emrat e aktakuzës së veteranëve. E megjithatë kjo është e
Përballja Luftëtari-Flamurtari, një "lëmsh" mbiemrash Maldin dhe Sokol Ymeraj, Alesio dhe Erald Hyseni, Oltion Rrapa në fushë dhe Arinaldo Rrapa në stol. Mes tyre edhe Do
Fillon vaksinimi i lopëve të Prishtinës Komuna e Prishtinës e ka filluar vaksinimin e kafshëve shtëpiake si gjedheve, deleve, dhive dhe qenve me pronarë, që pri
Prekëse, vdiq pasi punonte për ta fituar ndershmërisht bukën e gojës Milor Belegu nga komuna e Pejës vdiq dje tragjikisht në vendin e punës në ndërtimtari. Belegu po punonte me babin e t
I riu nga Kosova çmendet pas shkodranes: O e imja, o e askujt! “E imja ose e askujt tjetër”, përfundon në pranga i riu nga Kosova, që udhëtoi 282 km rrugë për t’i shprehur dashurinë
“E imja ose e askujt”, 23 vjeçari kërcënon me armë 37 vjeçaren në Shkodër Një djalë 23 vjec nga Vushtrria ka ardhur në Shkodër për ti shprehur dashurinë një gruaje 37-vjeçare. Por i gjendur p
Rrëfimi rrëqethës i Hysen Shehut: Putha kufomën e babait pasi e gjeta Një rrëfim rrëqethës ka ndodhur mbrëmë në Opinion nga Hyse Shehu, djali i Tefik Shehut. Tefik Shehu ishte njëri nga
Berisha nxjerr foton: Kush e shoqëron deputetin socialist Ish-kryeministri, Sali Berisha nëpërmjet mesazhit të një qytetari ka denoncuar personin që sipas tj shoqëron deputetin e
Krimet e Rënda regjistrojnë procedimin penal ndaj deputetit të PS Prokuroria e Krimeve të Rënda ka regjistruar një procedim penal ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Alket Hyseni, pas
Pamje nga Kuvendi/ Rama kokë më kohë me Ahmetajn e Monika kapet "mat" me Nokën Në këto momente po zhvillohet seanca e Kuvendit ku po zhvillohet me debate të ashpra vendosja e tarifër prej 5 eurosh pë
I akuzuar për grabitjen e 11 mijë metrave tokë, deputeti braktis Kuvendin Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni, i akuzuar për grabitjen e 11 mijë metrave tokë në bregdetin e Dhërmiut sot