999 rezultate për

hyseni

"Alket Hyseni nuk paguan energjinë, i ka 17 milion borxh OSHEE-së" Kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku sipas një dokumenti që i kanë sjellë me SMS
Të martën nënshkruhet marrëveshja për qeverinë e re Të martën, Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës do ta nënshkruajnë marrëveshjen për formimin e Qeverisë s
61 nxënës të helmuar në Shkodër, flet pronari i biznesit: Nuk shes sanduiçë Pak ditë më parë, 61 nxënës të shkollës së Postribës në Shkodër shfaqën shenja helmimi. Ndërsa ditën e sotme ka folur
Deputeti socialist: Meta do gjejë kurajon dhe do iki vetë nga Presidenca Deputeti i PS Alket Hyseni beson se pas publikimit të vendimit përfundimtar të Komisionit të Venecias, Meta do të largoh
Kush është "Doqja", i dyshuari kryesor në eleminimin e Santiagos (FOTO LAJM) Ekzekutimi me eskortë të hapur dhe në mes të njerëzve në Tiranë, i ish-efektivit të policisë së Tiranës Santiago Malko n
Hoxha: Ky është personi që urdhëroi ekzekutimin e Santiago Malkos (FOTO LAJM) Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka siguruar foton e një prej personave që dyshohet si një prej ekzekutorëve të Santiago
Edlira Hyseni: Ja pse pranova të bëhem deputete Pas dorëzimit të formularit të dekriminalizimit në KQZ, Edlira Hyseni, kandidate e LSI-së në qarkun Durrës, ka reaguar d
Familja Hysenit reagon ndaj raportit të QKUK mbi vdekjen e ish-luftëtarit të UÇK-së Familja e të ndjerit Avni Hyseni i ka quajtur të pavërteta dëshmitë e prezantuara përmes një kumtese nga Kolegjiumi i Kl
Ish-deputeti i PDK-së "Pronto" zgjidhet drejtues në këshillin e prokurorëve Me dhjetë vota për asnjë kudnër asnjë abstenim, Bahri Hyseni u zgjodh Kryesues i Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ai do
Adnan Hyseni falenderon të gjithë shqiptarët Adnan Hyseni, vëllai i ish-pjesëtarit të UÇK-së, Avni Hyseni i cili pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, ka falën
Me flamur kombëtar i jepet lamtumira Avni Hysenit Sot në varrezat e Dëshmorëve në Gllogjan, me nderime të larta nga FSK-ja, në përcjelljen e familjarëve, bashkëluftëtarëv
Nisin homazhet për Avni Hysenin Në Palestrën e Sporteve “Karagaqi” në Pejë kanë nisur homazhet për Avni Hysenin. Shumë familjarë, ish-bashkëluftëtarë
Detaje nga ceremonia e varrimit të Avni Hysenit Ish – luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Avni Hyseni sot varroset në Gllogjan. Ai kishte disa ditë që po qën
Zbythet deputeti i PS pasi fyeu fëmijët me autizëm, ky është veprimi që bëri në mesnatë (FOTO LAJM) Deputeti i PS Alket Hyseni ka shkaktuar reagim të fortë në rrjetet sociale pasi në tentativë për të fyer ish-kryeministr
Alarm në Kosovë, 225 raste të reja me kancerin e gjirit Në tetëmujorin e parë të këtij viti, në Kosovë janë paraqitur 225 raste të reja me kancer në gji. Këto janë të dhënat zy
Adnan Hyseni reagon për listat: Turp të qoftë Elez Blakaj (FOTO LAJM) Dje janë publikuar në media disa lista që pretendohet se janë emrat e aktakuzës së veteranëve. E megjithatë kjo është e
Përballja Luftëtari-Flamurtari, një "lëmsh" mbiemrash Maldin dhe Sokol Ymeraj, Alesio dhe Erald Hyseni, Oltion Rrapa në fushë dhe Arinaldo Rrapa në stol. Mes tyre edhe Do
Fillon vaksinimi i lopëve të Prishtinës Komuna e Prishtinës e ka filluar vaksinimin e kafshëve shtëpiake si gjedheve, deleve, dhive dhe qenve me pronarë, që pri
Prekëse, vdiq pasi punonte për ta fituar ndershmërisht bukën e gojës Milor Belegu nga komuna e Pejës vdiq dje tragjikisht në vendin e punës në ndërtimtari. Belegu po punonte me babin e t
I riu nga Kosova çmendet pas shkodranes: O e imja, o e askujt! “E imja ose e askujt tjetër”, përfundon në pranga i riu nga Kosova, që udhëtoi 282 km rrugë për t’i shprehur dashurinë