999 rezultate për

hysenbelliu

Me pak fjalë, Fatmir Hysenbelliun po "e zhveshin" femrat në pushime (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt shqiptarë më të komentuar në botën e shoëbizz, jo vetëm për lidhjet e tij me
Edhe kështu, Anxhelina shkoi në ditëlindjen e mbesës së ish-it (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu kanë qenë një ndër çiftet më simpatikë të showbizz-it shqiptar. E kemi
Oni Hysenbelliun sherr për një femër, plas karrigia kokës në klub Oni Hysenbelliu është një nga djemtë më të komentuar në showbiz, si për jetën luksoze, ashtu edhe për jetën private e li
Martohet me dy bukuroshe, Fatmir Hysenbelliu nuk është më beqar (FOTO LAJM) Fatmir Hysebelliu nuk është më "beqar". Ai është martuar me dy bukuroshe me të cilat ka shkrepur dhe një foto. Fak
Mos e besoni po deshët por Fatmir Hysenbelliu mund të jetë presidenti ynë i ardhshëm Fatmir Hysenbelliu është një nga djemtë më të pasur shqiptar dhe mjaft i njohur për jetën e luksit. Mbrëmjen e kalua
Nëna e tij feston ditëlindjen, Fatmir Hysenbelliu e surprizon me dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Ai është djali i një prej biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri dhe mjaft i njohur nga rrjetet sociale. Fatmir Hyse
Jeta luksoze e Fatmir Hysenbelliut! Shifra marramendëse e veshjes së tij Është një nga biznesmenët më të rinj shqiptar, që bën një jetë tejet luksoze. Në llogarinë e tij në Instagram ndjekës
Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO) I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar me rastin e Vitit të Ri ka qenë Presidenti Meta.
"Çmendet" Fatmir Hysenbelliu, 50 mijë euro shampanjë në një natë Fatmir Hysenbelliu është një prej personazheve më të pasur në Shqipëri. Ai komentohet shpesh për jetën luksoze dhe u
Lidhja me Anxhelina Hadërgjonaj, flet për herë të parë Fatmir Hysenbelliu (FOTO LAJM) Futbollisti dhe biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu, është vazhdimisht pjesë e faqeve rozë për lidhjet e spekuluara
Hysenbelliu zgjedh Anxhelinën ndër ish-et, për një arsye që do t’ju habisë! Lidhja e Anxhelina Hadergjonaj me Fatmir Hysenbelliun ishte ndër më të diskutuarat, edhe pse, si çdo personazh tjetër pu
Anxhelina e thotë publikisht nëse Angela Martini e ndau nga Oni Hysenbenlliu Lidhja mes Anxhelina Hadergjonaj dhe oni Hysenbelliu ishte një nga lidhjet më të bujshme. E ftuar në “Xing me Ermali
Fatmir Hysenbelliu tregon për jetën lluksoze mes sportit dhe biznesit, si dhe njohjet me Pamela Anderson (FOTO & VIDEO) Fatmir Hysenbelliu ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ku ka treguar më shumë rreth jetës së
Festa luksoze e ditëlindjes së mbesës së miliarderit Hysenbelliu (FOTO LAJM) Në një hotel luksoz në Tiranë është organizuar festa e ditëlindjes së mbesës të bosit të medias, Irfan Hysenbelliut.
Miliarderi i Tiranës tregon makinën e tij superluksoze, ja sa ka kushtuar (FOTO LAJM) Biznesmeni shumë i njohur Fatmir Hysenbelliu njihet për pasionin tij për të koleksionuar makina. Blerja e tij më e f
Fatmir Hysenbelliu “mëshiron” Olsin e Big brother: Ka vuajtur shumë në jetë (FOTO LAJM) Edhe pse njohja e Olsit me Fatmir Hysenbelliun është komentuar shumë në media shumë pak e dinë se dyshja nuk janë vetëm
Biznesmeni shqiptar po shoqërohet me Pamela Anderson? Fotot dëshmojnë tjetër gjë (FOTO LAJM) Në mediat rozë u përfol për një lidhje të mundshme mes biznesmenit shqiptar Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson, por
Miliarderi shqiptar "tradhton" Pamela Anderson, ja me kë është sot (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit të njohur Irfan Hysenbelliu u kap nga paparacët e DailyMail në praninë e aktores
RAI "çmendet" pas të riut më të pasur në Shqipëri (FOTO & VIDEO) Fatmir Hysenbelliu është shndërruar në personazhin më të klikuar të mediave sociale dhe portaleve online. Disa fotogr
Kjo është “bisha”e djalit të biznesmenit shqiptar, ja sa ka kushtuar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme kjo super makinë që shikoni në foto ka habitur të gjithë ata që e kanë parë në rrugët e Tiranës.