999 rezultate për

hysaj

Hysaj merr një lajm tronditës Mbrojtësi i përfaqësueses pësoi një dëmtim në minutat e fundit të sfidës ndaj Bosnjës dhe pas sfidës pranoi se ndjente p
Mediat italiane kritika për Strakoshën, vlerësojnë Hysajn Mediat italiane e vlerësojnë si më të dobëtin në fushë Thomas Strakoshën në humbjen 2-1 ndaj Bosnjë-Hercegovinës. “Tutto
NOTAT/ Shqipëri-Bosnjë, Hysaj i pa papërmbajtshëm me shiritin në krahë (FOTO) Kombëtarja shqiptare pësoi dje një tjetër humbje, por këtë herë në miqësore ndaj Bosnjë-Hercegovinës. De Biasi bëri
Hysaj shkëlqeu ndaj Bosnjës, por mund të humbasë Juven Elseid Hysaj ishte më i miri në fushën e lojës gjatë ndeshjes miqësore ndaj Bosnjës. Gjithsesi fundi i ndeshjes nuk isht
Pse humbi Shqipëria ndaj Bosnjës? Ja çfarë thotë Hysaj Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj insiston se Shqipëria ka luajtur shumë mirë ndaj Bosnjë dhe Hercegovinës,
Hysaj: Largimi i Xhakës nuk do të prish harmoninë në grup Mbrojtësi i kombëtares, Elseid Hysaj beson se largimi i një lojtari, duke ju referuar Xhakës nuk do të prishë harmoninë
Hysaj: I lumtur që ndala Insignen, napolitanët s'do më lodhin kokën Mbrojtësi i djathtë i kombëtares, Elseid Hysaj, në deklaratën e dhënë pas ndeshjes u shpreh i lumtur në aspektin persona
Nga Riza Lushta te Hysaj, ja shqiptarët që kanë luajtur në Seria A (FOTO) Shqipëria dhe Italia do të përballen nesër për herë të parë në një ndeshje të vlefshme për kualifikueset e një kompetici
Bayerni nuk heq dorë nga Elseid Hysaj Në prag të ndeshjes Itali-Shqipëri, nuk mungojnë lajmet për Elseid Hysajn. Në Itali mediat shkruajnë se Bayerni i Mynih
Hysaj: Jemi ende në garë, në Itali për një rezultat pozitiv Dueli me Italinë do të jetë një ndeshje speciale për Elseid Hysajn, që luan prej vitesh në kampionatin italian të futbol
Hysaj: Duam fitoren me Italinë, ja çfarë i thash Insigne-s para ndeshjes Elseid Hysaj është shumë entuziast në prag të ndeshjes ndaj Italisë. Mbrojtësi shqiptar që luan te Napoli foli për media
Nga Hysaj te Verdi, ja 11-shja më e mirë e javës në Seria A (FOTO) Elseid Hysaj më në fund është përzgjedhur në formacionin më të mirë në Seria A në javën e 29-të. Futbollisti i kombëtare
Barça gjen zëvendësuesin e Dani Alves, nuk është Hysaj Barcelona e ka gjetur zëvendësuesin ideal për dani Alves. Klubi katalanas nuk dëshiron Hysajn, por po tenton të transfer
Notat e legjionarëve/ Berisha dhe Memushaj kalojnë klasën, Hysaj "Ok" Etrit Berisha ka përjetuar një ditë të tmerrshme. Portieri shqiptar ka luajtur titullar në ndeshjen e sotme që Atalanta
Hysaj flet para ndeshjes me Crotonen: Nëse luajmë si ndaj Realit ... Elsid Hysaj ka folur para ndeshjes ndaj Crotones, duke motivuar skuadrën e tij. Mbrojtësi shqiptar ka theksuar se nëse d
Reali kërkon një mbrojtës shqiptar, por jo Hysajn Një lajm i pazakontë vjen nga Spanja. Real Madrid është në kërkim të një mbrojtësi shqiptar, por ai nuk është i interes
Hysaj fitoi duelin me Ronaldon, ja nota që mori nga mediat italiane Elseid Hysaj mbrëmë nuk mundi që me Napolin e tij të kalonte në çerekfinale pasi u mund sërish 1-3 nga Reali i Madridit.
Hysaj luan ndeshjen e karrierës ndaj Ronaldos (FOTO) Elseid Hysaj sonte në mbrëmje do të luajë një ndër sfidat më të rëndësishme të karrierës së tij. Mbrojtësi shqiptar i kr
Sarri heq presionin ndaj Hysajt me shokë: Reali është nën presion Napoli kërkon përmbysjen e madhe nesër në "Sao Paolo" ndaj Real Madridit, teksa sfida e parë ka përfunduar në favor të m
Hysaj më i dobëti në fitoren e Napolit, ja nota që mori nga mediat italiane Napoli i Elseid Hysaj është rikthyer te fitoret pas humbjes ndaj Atalantës javën e kaluar. Skuadra e mbrojtësit shqiptar
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}