999 rezultate për

hysa

"A je i çmendur", De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt Xhani De Biazi gjatë një interviste të gjatë me median italiane “TuttoMercatoWeb.com”, ka folur edhe për Shqipërinë dhe
Javën e parë të janarit hidhet firma në kontratë, Hysaj zgjedh skuadër të re Elseid Hysaj duket se ka vendosur përfundimisht për të ardhmen e tij. Koha e karantinës po i shërben më shumë për të
Elseid Hysaj pozitiv me Covid-19 Elseid Hysaj ka rezultuar pozitiv me COVID-19 njofton skuadra e Napolit. Hysaj është në grumbullim te Kombëtarja e Sh
Infektohet me koronavirus shefja e Epidemiologjisë në Shkodër, si është gjendja e saj Shefja e Epidemiologjisë në Shkodër, Dhurata Hysa, është infektuar Covid-19. Mësohet se gjatë mbrëmjes së djeshme Hy
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
"E dinim që na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë", Hysaj: Ja kush e bëri diferencën Elseid Hysaj, foli pas triumfit 3-1 të Shqipërisë në shtëpi përballë Kazakistanit. Në prononcimin pas këtij triumfi,
Shqipëri - Kazakistan, formacionet e mundshme: Rikthehen të "vjetrit" Për Shqipërinë është koha e provës së vërtetë, pas fitores në vëllazëroren ndaj Kosovës (2-1). Këtë të dielë, skuadra
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
"Një ëngjëll me fytyrë të ndyrë", prestigjiozja italiane shkruan për Hysaj: Si Gatuzo, luan se ka mushkëri të tretë Elseid Hysaj është në fazën e ringritjes së karrierës pas problemeve të shumta në kohën kur Ançeloti mori drejtimin e Na
Dy rivalët e Hysajt, "tortura" dhe bëma e radhës që i bënë Gatuzo: Ta shihnin në divan do të ishte pak për ta Një lojtar i veçantë që ka vendosur gjithmonë zemrën në fushën e lojës, nuk ka sesi të mos jap gjithçka edhe në karrierë
Hysaj në Spanjë? E kërkon klubi i madh E ardhmja e Hysajt vijon të mbetet e pavendosur. Menaxheri i lojtarit ka "kërcënuar" klubin e Napolin me deklaratën
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Elseid Hysaj shijon diellin nga "Lamborghini" (VIDEO) Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësish
Roma do Hysajn Elseid Hysaj mund të jetë lojtari i radhës që i bashkohet Romës. Sipas Calciomercato, Roma janë gati të lëvizin për E
Hysaj dhe Rrahmani kanë një përshëndetje speciale nga karantina Dy futbollistët shqiptarë të Napolit, mbrojtësit Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj, janë fotografuar së bashku në seancën s
Hysaj, Rrahmani dhe lojtarët e tjerë të Napolit dalin negativ në testet për Covid-19 Amir Rrahmani, Elsi Hysaj dhe bashkëlojtarët e tyre në Napoli kanë dalë negativë në testimin për koronavirus të martën,
Agjenti i Hysajt tregon muajin kur do vendoset e ardhmja e mbrojtësit Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit Elseid Hysaj, duke folur para mikrofonave të Radio CRC, shpjeg
Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn, Gattuso e do në skuadër Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Sp
Mbërrin oferta zyrtare për Elseid Hysaj nga Rusia Ofertë ruse për Elseid Hysajn. Sipas asaj që zbulon Gianluca Di Marzio, madje edhe me shifra, Spartaku i Moskës ka bërë
Formacioni i javës në Serinë A, bën pjesë dhe Hysaj (FOTO LAJM) Elseid Hysaj është përfshirë në formacionin e javës në Serie A, sipas vlerësimeve që ka bërë WhoScored. Ai është vler