999 rezultate për

hyrje

Madona trondit fansat, përfundon në spital për një ndërhyrje të veçantë (FOTO LAJM) Kohët e fundit, diva e muzikës pop Maddona anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësor
Gjasula gjen rrugën e rrjetës me Paderborn (VIDEO) Mesfushori kuqezi realizoi një gol shumë të bukur për Paderbornin, duke rihapur sfidën ndaj Leipzig. Në minutën e 73-
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Ndjekësit dyshojnë për operacione plastike, Lei Kraja publikon si dukej para famës (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthye
Kjo është mikpritja që iu bë Alvin Berishës nga fqinjët: Mirë se erdhe kampion! Mëngjesin e së premtes Alvin Berisha mbërriti në aeroportin e Fiumicino të Romës ku e priste babai dhe 2 motrat. Pa
Alarmante! 5025 shqiptarë të ndaluar nga policia greke në vetëm 6-mujorin e parë të 2019-ës Të dhënat zyrtare të policisë së vendit fqinj bëjnë me dije se për 6-mujorin e parë të 2019, policia vendase ka ndaluar
Rezoluta e Ballës për ndërhyrjet e huaja, Bushati propozon amendime të reja Një ditë pas diskutimit në Komisionin e Politikës së Jashtme të projektrezolutës së propozuar nga Taulant Balla për ndër
Gjendet pa jetë para shtëpisë një person në Prishtinë Gjatë ditë së djeshme rreth orës 13:00 qytetarët e një kompleksi banesor, para hyrjes së ndërtesës kanë hasur në një per
Bëri ndërhyrjen më të rëndë të vitit, ky është dënimi i dhënë për Son Koreano-jugori Heung Min Son pati natën më të keqe pa dyshim prej që luan futboll, ndaj Evertonit, vikendin që lamë pas.
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
Skandal në Turqi: Muriqit nuk i akordohen 3 penallti, i anulohet dhe një supergol (VIDEO) Fenerbahce u mposht nga Kayserispor me rezultat 1-0 në ndeshjen e javës se 10-të të Superligës turke. Por rezultati d
I biri 5 muajsh iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, flet për herë të parë Almeda (FOTO LAJM) Sipas mediave tuke, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Efeh
Tërbohet futbollisti i PSV, bën ndërhyrje per burg (VIDEO) PSV ka ngelur me 10 lojtarë në ndeshjen ndaj Az Alkmar. Rayan Thomas u ndëshkua me karton të kuq pas një ndërhyrje me të
Më troç se kurrë, Armina Mevlani përgjigjet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
"Do t’i bëj se s’më interesojnë njerëzit", Kiara Tito flet hapur për ndërhyrjet në fytyrë (VIDEO) Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, do të jetë moderatorja e njohur Kiara Tito. Kiara është n
"Mos luj mendsh", Luana e penduar ndalon rreptësisht mbesën të kryej ndërhyrje (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padiskutim shumë e komentuar për linjat e saj të bukura dhe për tiparet tërheqëse. Megjithëse koment
"Pokeri" ndaj Tottenham, Sule bën ndërhyrjen e rrëzikshme ndaj Gnabry (VIDEO) Serge Gnabry ishte heroi i Bayern Munich në fitoren 7-2 që gjiganti bavarez mori në transfertën angleze ndaj Tottenham H
Ndërhyrje për burg, dëmtim i rëndë për ish-lojtarin e Barcelonës (VIDEO) Dëmtim horror për ish-sulmuesin e Barcelonës dhe Los Angeles Galaxy, Giovano dos Santos, aktualisht pjesë e Club America
Ishte nisur për punë, vdes në hyrje të pallatit polici në Sarandë Një pjesëtar i policisë humbi jetën sot në Sarandë. Mediat lokale raportojnë se efektivi i sallës operative Zenel Zeneli
Ndryshime në Kodin Penal: Burg për ndotësit, ndërhyrjen në jetën private dhe braktisjen e kafshëve Janë botuar sot në Fletoren Zyrtare ndryshimet dhe shtesat në Kodin Penal të Republikës së Shqipërisë, të cilat do të hy