999 rezultate për

hyrja

Bëhuni gati për kaos! Nga nesër kufizohet hyrja në Tiranë nga Dogana Rrethrrotullimi në hyrje të Tiranës do të kthehet në “makth” për të gjithë drejtuesit për 4 muajt e ardhshëm. Minist
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Ndërhyrja e tretë në gjoks, ylli televiziv mahnit e veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Ish-ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotot e fundit që ka postuar në rrjete socia
Dalin pamjet, merr flakë hyrja e Bashkisë Kamëz (VIDEO) Pjesa e hyrjes së Bashkisë së Kamzës është përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet n
Tre ditë mes flakëve, kërkohet ndërhyrja nga ajri në Patos Për të tretën ditë radhazi, zjarri në Drenie në Patos vazhdon me intensitet të lartë, duke djegur sipërfaqe të mëdha me
Hyrja e xhandarmërisë serbe në Kosovë, reagon LVV Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar për futjen e xhandarmerisë në territorin e Kosovës, duke thënë se një ndërhy
Hyrja e forcave serbe në Kosovë, Hoti "thumbon" Haradinajn Mediat në Kosovë ditën e djeshme raportuan për hyrjen e forcave serbe në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës. Is
Hyrja e xhandarmërisë serbe në Karaçevë, reagon Avdullah Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas futjes së disa pjesëtarëve të xhandarmërisë serbe në Karaçevë të K
Bëni gati valixhen! Shtetet evropiane ku lejohet hyrja e shtetasve shqiptarë Shqiptarët nuk lejohen të udhëtojnë në Hungari, Island, Luksemburg, Holland, Rumani, Spanjë, dhe Suedi, sipas përditësim
Motori përplaset me makinën në Pogradec, plagoset 30-vjeçari Një aksident rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Pogradec-Buçimas. Bëhet me dije se një motor është përpl
Kufijt hapen më 1 korrik, ambasada greke sqaron si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Ambasada bën të
Si do të kalojë në Kuvend Reforma e re Zgjedhore dhe pse hyrja në fuqi nuk do jetë e lehtë Pas shumë orësh diskutime dhe takime të panumërta, vetëm mbrëmjen e së premtes dokumenti i prodhuar nga Këshilli Politik
"Gjakrat u nxehën aq shumë sa u desh ndërhyrja e lojtarëve", Modric tregon sherrin: Mourinho e bëri CR7 të qajë Luka Modric ka ndërprerë dominimin europain të Leo Messi-t dhe Cristiano Ronaldo-n në 2018-ën, duke fituar Topin e Artë.
Nga e hëna italianët mund të përdorin transportin publik, rregullat që duhen zbatuar Nga e hëna datë 4 maj në mjetet e transportit publik në Itali do të udhëtohet në numër të limituar pasagjerësh. Në çd
VIRUSI/ Ndalohet hyrja në 3 qytete, më shumë se 20 milion njerëz të izoluar Kufizimet e udhëtimit janë vendosur në Ezhou, qyteti i tretë kinez që preket nga masat që synojnë kontrollimin e përhapj
A është kjo pema më e shëmtuar e festave të fundvitit? Stafi i aeroportit sqaroi se ata përdorën objekte të ndaluara nga hyrja në aeroplan dhe të cilat u konfiskuan nga pasagj
Ndërhyrja e frikshme e portierit të Shalkes i shkakton dëme serioze futbollistit serb Schalke 04 ka mposhtur Eintracht Frankfurtin me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Bundelsigës. Por në një
U dëmtua nga tërmeti, nis riparimi i Urgjencës së Durrësit Ditën e djeshme, paniku mbërtheu të plagosurit të cilët po shëroheshin në urgjencën e Durrësit. Kjo pasi godina e Urg