999 rezultate për

hyre

Lojtarët shqiptarë dalin në fushë, tifozët turq bëjnë reagimin e turpshëm Futbollistët e kombëtares shqiptare sapo kanë hyrë në fushën e blertë në stadiumin e Stambollit “Sukru Saracoglu”, ku më
"E çmendur", vajza rrezikon jetën duke hyrë në kafazin e luanit (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua qëndron shumë afër një luani. Ajo kaloi perimetrin e sigurisë në një kopsht
Dyshohet se priste kokainën në portin e Durrësit, i ndaluari përballet me Krimet e Rënda Shtetasi Altin Myslihaka ka dalë sot përpara trupit gjykues për të marrë masën e sigurisë. Masa po shqyrtohet në Gjykatë
Ilva Tare ia "ngjesh" Gaz Pajës: Urime, se ke hyrë në politikë Mbrëmja e djeshme në Soiree kishte mjaft personazhe televiziv të ftuar, mes tyre Gaz Pajën dhe Ilva Taren. Gazetarja Ilv
14% më shumë vizitorë nga Kosova, në 7-mujorin e parë të vitit Vizitorët nga vendet e rajonit përbëjnë rreth 60% të numrit total të vizitorëve të huaj për këtë vit, që kanë hyrë në Sh
Isa Mustafa zgjidhet kreu i LDK Isa Mustafa është rizgjedhur kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Kuvendin e IX Zgjedhor të kësaj partie. Must
Ju që keni ndërmend të niseni drejt Merdares fillimisht lexoni këtë lajm Emigrantwt si çdo vit tjetër po përballen me kolona e pritje nëpër pikat kufitare. Më së shumti po e pësojnë ata që p
Ministri Klosi zbulon shifrën e turistëve që kanë hyrë këtë vit në Shqipëri I ftuar në “Dritare me Rudinën” ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh se edhe pse 2019 shihej si një vit problematik
Q**t në b**** me Vuçiçin, Stresi ofendon rëndë Ramën LIVE në emision (VIDEO) Reperi i njohur si Stresi, Arkimed Lushaj ka sulmuar live në një emision, kryeministrin Edi Rama. Stresi ka rrëfyer sesi
VLORË/ Ndërhynë për të shuar sherrin mes 4 personave, dhunohen 2 policë Dy policisë të patrullës në Vlorë janë dhunuar mbrëmjen e sotme. Gazetari i Report tv Armand Xhelili raporton se ata kan
Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
Grabiti dyqanin dhe u arratis, arrestohet shqiptari Pasditen e djeshme në datën 9 korrik 2019, rreth orës 16:30 një alarm për grabitje u lëshua në një biznes në Via Pisana
Basha-Kryemadhi takim në selinë e PD Pas përfundimit të protestës së dhjetë të Opozitës së Bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kremadhi ka hyrë në selinë e Par
Muriqi i pavendosur për të ardhmen, dy klube italiane duan Kosovarin E ardhmja e futbollistit Kosovar Vedat Muriqi mbetet enigmë. Sulmuesi i Rizespor kërkohet nga shumë skuadra si brenda dh
E FUNDIT/ Rëndohet situata në Kavajë, helmohen banorët, gazi ka hyrë në pallatet përreth Një përplasje e fortë po ndodh në këto momente në KZAZ-në e Kavajës të vendosur në shkollën ‘3 Dëshmorët’. Qytetarë t
Sulmuan KZAZ-në në Tropojë, arrestohen 13 persona Rreth 13 persona janë ndaluar në Tropojë, pas tensioneve të krijuara paraditen e sotme duke hyrë në KZAZ-në numër 9 duke
Bashkia Shkodër u këkon shkollave të mbyllin dyert pë KZAZ-të Bashkia Shkodër u ka dërguar një shkresë shkollave të qytetit dhe në njësitë administrative të saj të mos lejojnë të aks
Komandanti zbulon planin e fshehtë të ushtrisë ruse për të hyrë në Kosovë Në natën e 12 qershorit të vitit 1999, një batalion i parashutistëve rusë që ishin në Republikën Serbe të Bosnjës, nisen
Pas Zidane dhe Iscos, grabitet dhe shtëpia e Lucas Vazques Në Spanjë është përhapur shumë grabitja e shtëpive të futbollistëve. Viktima e radhës e një sulmi të tillë ka qenë Lucas
Ministri i Jashtëm i Holandës: Shqipiëria nuk ka plotësuar asnjë kusht për të hyrë në Europë Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nu