999 rezultate për

hynĂ

Blac Chyna debuton me stilin e ri të flokëve Ajo gjendet në mes të një beteje të nxehtë ligjore me familjen Kardashian. Por Blac Chyna tregoi se ajo nuk po e lejo
Rob Kardashian mohon akuzat se ka abuzuar me Blac Chyna Saga e lidhjes së Rob Kardashian dhe Blac Chyna duket se do të vazhdojë edhe në vitin 2018. Tetorin e kaluar, Chyna d
Çifti i i njohur zbusin luftën kur bie fjala te vajza e tyre Rob Kardashian e Blac Chyna janë në një luftë më njëri tjetrin dhe këtë e kanë shprehur edhe publikisht. Por në fakt
Aksidentohet modelja e famshme Modelja e njohur Blac Chyna është aksidentuar. Sipas TMZ, ylli 29 vjeçar është përplasur teksa i jepte makinës së saj
Kim Kardashian publikon për herë të parë foton e mbesës së saj (FOTO LAJM) Vëllai i motrave Kardashian është bërë me vajzë. Dream erdhi në jetë pas lidhjes së Rob Kardashian me modelen Blac Ch
Rob Kardashian: E dashura erdhi në periudhën më të keqe të jetës Vëllai i Kim, Khloe dhe Kourtney, Rob Kardashian, në një intervistë ka thënë se ndihej i dëshpëruar dhe në mëshirë të fa