999 rezultate për

hyka

Hyka si Agolli, Panucci “djeg” kapitenët te Kombëtarja Ekipi fitues nuk ndryshohet. E tillë është fraza në futboll, porse për Panuccin duket e padëgjuar. Kjo, pasi ndaj Izrael
Befason Panucci, lë jashtë Agollin në formacionin anti-Izrael Shqipëria mbrëmjen e sotme do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" për ndeshjen debutuese në Ligën e Kombeve.
Mesfushori i Kombëtares shënon përsëri në Amerikë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka ka shënuar përsëri në kampiontain amerikan. 30-vjeçari ju deshën vetëm 7 minut
Hyka "rikthen" shqiponjën me një gol të bukur (VIDEO) Tashmë festimi i golave me simbolin e shqiponjës është kthyer në një trend për futbollistët shqiptarë. Së fundmi ish
FSHF homazhe për legjendën e Tiranës, Skënder Hyka Janë zhvilluar paraditen e së premtes homazhet për ish-futbollistin e Tiranës, Skënder Hyka, i cili ndërroi jetë të enjt
Sporti në zi, ndërron jetë legjenda e futbollit shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të enjteje legjenda e futbollit shqiptar dhe ekipit kombëtar, Skënder Hyka. Hyka
Ndryshime në Policinë e Shkodrës, kush ikën Në policinë e Velipojës priten ndryshime të mëdha. Mësohet se shefi i këtij stacioni Behar Hyka pritet që të lëvizet
Poni sjell këngën e re me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë
Kishte probleme me pasaportën, futbollisti kthehet në Shqipëri Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Jahmir Hyka, është rikthyer në Tiranë, për shkak të dokumentacioneve të tij. Futb
Rrëfehet Hyka: Trajneri më i mirë në Kombëtare për mua ka qenë Baric Jahmir Hyka ka folur në një intervistë për karrierën e tij dhe për kombëtaren. Futbollisti ka treguar për vështirësitë d
Hyka në garë për dy çmime individualë njëkohësisht në Kampionatin Amerikan të Futbollit (VIDEO) Është lënë jashtë vëmendjes së trajnerit të Kombëtares në dy ndeshjet e fundit kualifikuese, por forma e treguar me San
SKANDAL/ S'jam "xhykatës" dhe veshët i ke dhënë "borgj", si Rama tallet me veriorët (FOTO & VIDEO) Kryeministri Edi Rama është mjaft i tensionuar këto ditë, fakt të cili e tregoi dje me gazetarët, por po e tregon vazhdi
Atentati me armë, biznesmeni i tullave refuzon të flasë Vetëm 2 javë më parë biznesmeni Tofik Hyka u qëllua me dy plumba në trup, ku njërin e mori në kokë e tjetri i kaloi afër
Dalin SMS kërcënuese ndaj biznesmenit: Jep para ose... Organet e hetimit kanë filluar të verifikojnë dyshimet në pistat që mendohet se kanë sjellë edhe atentatin ndaj biznesme
Atentati mes Tiranës, biznesmeni prej pak ditësh ishte kthyer nga Franca Biznesmeni Tofik Hyka 56 vjeç, të cilit i’u bë atentat paraditen e së mërkurës në një lokal në mes të Tiranës, prej pak
Atentati me plumb në ballë, mjekët zbulojnë gjendjen e biznesmenit Ndaj biznesmenit Tofik Hyka ditën e djeshme u zhvillua një atentat ku mbeti i plagosur rëndë. Tofik Hyka mori dy plum
Detajet, biznesmeni Hyka që iu bë atentat kishte konflikt pronash me vëllain Zbulohen detaje të reja nga jeta e biznesmenit Tofik Hyka, të cilit iu bë atentat ditën e sotme në Tiranë. Tofik Hyka
Policia e raportoi të vdekur, mjeku: Çfarë thoni? Biznesmeni është gjallë Një atentat i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në kryeqytet. Nga raportimet e para u mësua se biznesmeni To
DYSHIMET/ Biznesmeni akuzohet për eleminimin e të "fortit" të Shijakut Në vitin 1995 Tefik Hyka u përfshi në vrasjen e të fortit të Shijakut Dritan Avdyli. Njeriu i Hykës një person nga “
U dënuan për vrasjen e biznesmenit, shpallen të pafajshëm dy vëllezërit Agim dhe Enea Hyka, të akuzuar për vrasjen e biznesmenit nga Fieri, Spartak Spahos në vitin 2011, janë shpallur të pafaj