999 rezultate për

hyjnore

Del libri me detaje të rralla, si bëhej prostitucioni në komunizëm Ata që kanë njohje me aktoren mjeke në rrjetet sociale, Anisa Markarian, nuk do të çuditen fare nga lajmi i botimit të l
Humbi dorën në moshen 3 vjeçare, sot dhuron melodi hyjnore në piano (VIDEO) Hye-Yeon Choi vajza në foto ka humbur krahun kur ishte vetëm 3 vjeç por kjo nuk e pengoi atë të ndjekë pasionin për muzi
Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore, e krijuar nga “Zoti”! Ish deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, në një postimin në rrjetin social Facebook shkruan se PDSH-ja e Menduh Thaçit ës
Ekzekutimi i sheikut al-Nimr, Irani: Arabia do të përballet me “hakmarrje hyjnore” Arabia Saudite do të përballet me një “hakmarrje hyjnore” për shkak të ekzekutimit të klerikut shiit. Ky është paralajmë
Kurban Bajrami, festa e dashurisë dhe nënshtrimit hyjnor "Festa e Kurban Bajramit demonstron dashurinë, respektin dhe nënshtrimin ndaj porosive hyjnore. Shpirti i kësaj feste ës
“Komedia Hyjnore” e Aligerit propozohet të hiqet nga shkollat “Komedia Hyjnore” e Dante Aligerit është propozuar nga agjencia këshillimore “Gherush 92” që të hiqet nga kurrikulat shk
Moxhi: Shpresoj te drejtësia hyjnore për tu hakmarrë Ish-Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit ka folur për "Sky Sport", pas dënimit me 5 vjet e 4 muaj burg, për skanalin e f
PAPA: “Teknologjia nuk mund të zëvendësojë Perëndinë” Papa benedikti XVI i cili po drejton festimet e javës së shenjtë në vigjilje të Pashkëve, u tha të pranishmëve se njerëz