999 rezultate për

hyjne

Shtrëngohen masat në Kakavijë, çfarë duhet të dini Duke filluar nga dita e sotme hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid në Greqi, ndërkohë që kufizimet e marra nga qeveria
PAMJE TË RËNDA/ Maskat hyjnë me armë në lokal, dhunojnë barbarisht të riun në Fushë Krujë Një video ka qarkulluar ditën e sotme në media ku një grup të rinjsh dhunojnë një person brenda një lokali. Ata janë
Të moshuarës në Tiranë i hyjnë në shtëpi dhe i grabisin paratë Banesa e një gruaje të moshuar në rrugën “Myslim Keta” në Tiranë është grabitur. Policia njofton se dy persona të pa
"5000 euro s’i hyjnë në sy", gazetari zbulon skemën korruptive nëpër spitale Në emisionin e sotëm “Open” në Top Channel, u diskutua e mjekut Edvin Priftit, pasi u arrestua pas akuzave për korrupsio
Bëni kujdes! Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja antiCOVID Ditën e djeshme Komiteti i Ekspertëve vendosën që duke nisur nga sot, të rikthehet orari i mbylljes në orën 20:00. Si
Terror në Fier! Hajdutët me armë në dorë i hyjnë në shtëpi 65 vjeçarit, plagoset 1 person Mbrëmjen e sotme në Fier, në fshatin Reskovec ka ndodhur një grabitje ku kanë mbetur i plagosur një shtetas. Bëhet fj
Shikoni si diskriminohen shqiptarët në Prilep, nuk i lënë të hyjnë në kafe (VIDEO) Është e vështirë të jesh shqiptar në Prilep. Për t'u shkolluar duhet të udhëtosh me kilometra, bukën e fitojnë duke
Greqia nuk lëshon "pe" për shqiptarët, deri kur do të qendrojë i mbyllur kufiri Ministria e Mbrojtjes së Qytetarëve të Greqisë publikoi kufizimet e reja deri më 21 Janar me qëllim parandalimin e përha
Britania sërish në karantinë, nga sot hyjnë masat strikte në fuqi Masat, të cilat përfshijnë urdhrin për qëndrimin në shtëpi dhe mbylljen e shkollave për shumicën e nxënësve, u njoftuan
Policia e Shtetit në këmbë! Nga sonte hyjnë fuqi masat e reja, Shqipëria në "gjumë" Nga mbrëmja e sotme hyrë në fuqi kufizëm e reja të lëvizjes nga ora 20:30 minuta deri në orën 06:00 të mëngjesit. Ven
Hyjnë në fuqi masat e reja, çfarë duhet të bëni nëse doni të dilni nga shtëpia Duke filluar nga dita e sotme, hyjnë në fuqi masat e reja të miratuara nga Komiteti i Ekspertëve me qëllim parandalimin
COVID-19, sot në Kosovë hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese Në kuadër të situatës nga Covid 19 këtë të mërkurë hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese të marra nga qeveria në detyrë e
"Të vriten shqiptarët", 6 efektivë të policisë në Angli e pësojnë keq Në një kohë kur në Angli dhe në të gjithë SHBA-në po bëhet një fushatë e fuqishme kundër dhunës policore, gjashtë oficer
Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese në Maqedoni Në Maqedoninë e Veriut prej sot hyjnë në fuqi masat anti-COVID-19 të miratuara nga ana e Qeverisë. Me masat që do të
Vendet e BE-së i mbyllin dyert shqiptarëve, ja sa qytetarë u refuzuan të hyjnë Vendet e Bashkimit Europian kanë forcuar rregullat dhe kontrollet për emigrantët. Sipas të dhënave të Eurostat gjatë
Zgjati pak, Arsenali mbyll dyert e stadiumit për tifozët Klubi anglez Arsenal ka njoftuar tifozët se në ndeshjen kundër Southamptonit që zhvillohet të mërkurën në Emirates, nuk
Protestuesit i drejtohen Zogut të Zi, ndërhyjnë Shqiponjat (FOTO LAJM) Protestuesit i janë larguar nga sheshi "Skënderbej" pas hedhjes së gazit lotsjellës dhe i janë drejtuar Zogut të Zi.
Tentuan t'a arrestonin, moshatarët ndërhyjnë bashkarisht dhe e lirojnë të riun (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë prtestës së sotme, ku një adoleshente është shpëtuar nga bashkëmoshatarët e tij
Tension mes Markut dhe McGowan në korridorin e hotelit, ndërhyjnë ekipet e sigurimit (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri nga sportistët që do të zhvillojnë meçe në evenimentin e madh të boks
Kaos në kryeqytet, autobotë me ujë ndërhyjnë për të shpërndarë turmën e protestuesve (VIDEO) Kaos dhe tensione në qendër të kryeqytetit. Protesta e sotme është shoqëruar me tensione. Teksa ndaj turmës së p