E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

hyje

Rama zbulon mesazhin nga Rinasi: Një VIP, politikan i huaj kishte frikë të futej në Tiranë Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës me Ministrin e Jashtëm Italian, Luigi Di Maio dhe Presidentin e Rajonit të Puli
Kreshnik Spahiu: Mafia italiane ka frikë nga mafia shqiptare Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me
Vuçiç nuk lejohet të hyjë në Kosovë Presidentit serb, Aleksandar Vuçiç i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. La
Gjermania gati të hyjë në izolimin e dytë të COVID-19 Gjermania vendos zbatimin e të ashtuquajturit izolim “të butë” kombëtar. Kancelarja Merkel tha se jemi para një situate
3 transferimet që mund t'i sjellin titullin Man United (FOTO LAJM) Manchester United duhet të bëjë shpenzime të mëdha në vitin 2021, në mënyrë që të hyjë në garë për titullin në sezonin e
Basha i kërkon përballje live për inceneratorët, refuzon Rama Kryeministri Rama nuk ka refuzuar vetëm Metën në përballje televizive, por edhe Bashën. Një gjë e tillë ka ndodhur mb
Nuk lejohet të hyjë në stadium ambasadori i Kosovës në Shkup Gjergj Dedaj, ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, ka thënë se ndeshja mes kombëtareve të dy shteteve që pritet
Udhëzime për provimet e mbetura, kush do të hyjë në provimet e vjeshtës (FOTO LAJM) Maturantët mbetës në një nga provimet e maturës shtetërore kanë një shans të dytë për të ridhënë provimin dhe për të gar
Qytetarët në Maqedoninë e Veriut të frikësuar: Vendi do të hyjë në krizë nga koronavirusi 88 për qind e qytetarëve në Maqedoninë e Veriut mendojnë se vendi do të hyjë në krizë ekonomike për shkak të situatës me
Pas lapsusit, reagon ashpër Rudina Magjistari:Jeni thjesht ca paçavure! Dita e djeshme padyshim që ka qënë një ditë e ngjeshur me video e lajme në ëeb për lapsuset e moderatores së njohur Rudi
I pafat, kinezi detyrohet të hyjë në izolim koronavirusi 3 herë brenda 50 ditëve (FOTO LAJM) Xiong ka kaluar thuajse të gjithë shkurtin dhe gjysmën e marsit i mbyllur në shtëpi në karantinë të trefishtë pas kthimi
Maqedonia e Veriut merr vendimin ekstrem: Kushdo që del nga vendi, nuk mund të hyjë për tre muaj Çdo qytetar që dëshiron ta lëshojë shtetin në këtë periudhë, do të duhet të nënshkruajë dokument me të cilin do t’i ndal
Ylli i Ajax ka një marrëveshje me Realin, United gati të hyjë në mes Real Madrid mbylli një marrëveshje me mesfushorin e Ajaxit, Donny van de Beek muaj më parë, megjithatë Manchester United
Masa të reja në stadiume prej koronavirusit, kjo kategori nuk do lejohet të hyjë Coronavirusi është problemi që po shqetëson botën dhe po përhapet me shpejtësi në të gjithë globin. Virusi vdekjepru
Mjeku shqiptar e pranon hapur: Mundësia që të hyjë koronavirusi në Shqipëri është e madhe Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Historia ime” në “TV Klan”, prej ku foli për kor
Tension te Milani, mbrojtësi refuzoi të hyjë në fushë ndaj Torinos Trajneri i Milanit Stefano Pioli nuk e ka kapërdirë lehtë refuzimin e lojtarit të tij Mateo Musakio në fund të pjesës së
Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.
Ambasadorja e Francës në Tiranë: “Venecia” mund të ndërhyjë sërish Kristina Vazak, ambasadore e Francës në Shqipëri, mendon se Komisioni i Venecias mund të ndërhyjë sërish për të këshillu
A do të hyjë Nisma në Qeveri? Isa Mustafa thotë se për këtë vendos Vetëvendosje Vendimi i PZAP-së për anulimin e votave të ardhura nga Serbia, e lë LDK-në pa një deputet. Isa Mustafa, kryetari i kë