999 rezultate për

hyjĂ

Kimete Berisha sulmon Ramën: Thyjani hundën psikopatit! Opinionistja Kimete Berisha ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Duke u nisur n
Ryan Reynolds i bën një urim qesharak vëllait të tij (FOTO LAJM) Aktori seksi Rayan Reynal, për ditëlindjen e velllait të tij të madh i ka bërë një urim të lezetëshëm. Aktori 41-vje
Neda për BB: Nuk do hyja kurrë më në atë shtëpi Neda Karafili, ka qenë një ndër banoret më të përfolura të edicionit të 4-ët të “Big Brother-it”. Ndonëse gjatë aventur
Musa tregon periudhën e vështirë: "Mendova të vrisja veten para se të hyja në BB" Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment
Adoleshentja i habit të gjithë: Grabita që të hyja në burg me të dashurin Një trend i ri vjedhjesh po përhapet në Tiranë. Grupe adoleshentesh që rrëmbejnë ç’të mundin në rrugë, por qëllimi i tyr
"1 mld lekë pasuri", Peza: E gjithë pasuria është shtuar para se të hyja në politikë Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza ka folur në emisionin “Top Story” lidhur më çështjen e shumë folur të pasuris
Eder: Ja çfarë më tha Cristiano para se të hyja në fushë Kishte luajtur vetëm 13 minuta para finales së Euro 2016 dhe askush nuk e imagjinonte atë protagonist në ndeshjen e fund
Buçpapaj: Në krye të PD-së duhet të jetë Olldashi por garën e fiton Basha Flamur Buçpapaj, një nga emrat e lëvizjes së dhjetorit 1991, thotë në një intervistë për Shqiptarja, se kryetari në dety