999 rezultate për

hygerta

Tashmë e divorcuar, del fotoja nuse e moderatores shqiptare Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta tregon tatuazhet në zonën intime Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Habit moderatoja shqiptare: ''Tifozët kërkuan të më zhvishnin'' Moderatorja bukuroshe e sportit, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin ''Pasdite në Top Channel''. Moderatorja shqipt
Gazetaret sportive flasin për vështirësit në këtë profesion: Na paragjykojnë se nuk marrim vesh Ato janë ndër gazetaret më të mira të sportit të cilat prej vitesh janë prezentë “në fushën e blertë” për të transmetuar
Pas divorcit, moderatorja shqiptare tregon se çfarë do më shumë (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Hygerta Sako bën gati surprizën e radhës, është ajo që po mendojmë? Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Pendohet Stresi, tërheq mbrapsht ofendimet për Hygerta Sakon? Do të mjaftonte vetëm një deklaratë e moderatores Hygerta Sako, për të ndezur debatet virtuale mes Stresit. “Nuk dëgjoj
I përmendi dashnorët Hygerta Sakos, Stresi pendohet Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderator
Stresi i përmendi dashnorët, Hygerta merr vendimin drastik Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderato
Stresi i shkatërron imazhin moderatores me këtë që sapo publikoi! Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka bërë një deklaratë të fortë për muzikën e reperit Stresi. E ftuar në ‘
Hygerta Sako sqaron a është në një lidhje pas divorcit Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
KOMENT/ Hygerta Sako, fenomeni “Bejleri” dhe vajzat seksi në media Nga Armand Meta Një debat mes dy gazetaresh të rubrikave sportive në televizione, përkatësisht Ilda Bejleri dhe
Sherr mes gazetareve sportive, Hygerta i kundërpërgjigjet Ilda Bejlerit (FOTO) Moderatorja e “Rubrika Sportive” në TVSH, Hygerta Sako i është kundërpërgjigjur një komenti të dhënë për të nga gazetarj
Hygerta Sako thyen heshtjen: Ja si e përjetova ndarjen (VIDEO) Ish-Miss Shqipëria dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako ka folur për herë të parë për jetën e saj private. E pyet
Vendimi i gjykatës, Hygerta Sako tashmë e divorcuar Hygerta Sako, miss Albania 1995 është divorcuar. Sipas një vendimi të Gjykatës së Tiranës Sako është ndarë nga bashkësho
Hygerta Sako në dietë para Festivalit në RTSH Rikthehet pas 12 vitesh si prezantuese e Festivalit të 50- të të Këngës në RTSH, por kësaj here me një status ndryshe.