999 rezultate për

hybrid

Basha: Three negotiators for the Justice Reform After meeting with Rama and Meta, the head of the DP said that they agreed to appoint each 1 negotiator to agree on the
Basha says they will not block the reform After the meeting of the parliamentary group, the Democratic Party leader, Lulzim Basha, said that after the new proposi
Peugeot 308 R Hybrid me 493 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Peugeot ka prezantuar konceptin e ri, 308 R Hybrid, me motor 493 kuajfuqi, me një motor 1.6-litër turbo dhe një tjetër e
BMW X5 Hybrid me 245 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW sjell risi në modelin X5 Hybrid, i cili zotëron motorin benzinë Turbo 2.0-litër, 4-cilindrash me kapacitet prej 245
Makinat më ekonomike të 2015-ës (FOTO LAJM) Makinat Crossovers dhe SUV po shndërrohen në makina të zakonshme nëpër rrugët lokale, dhe nuk është e vështirë ta dimë s
Range Roveri i prezantuar në sallonin e Pekinit (FOTO-LAJM) Land Rover prezantoi në fund të vitit të kaluar modelet e saj hibride Range Rover Hybrid dhe Range Rover Sport Hybrid. P
Hollande zgjedh makinën superekonomike Citroën DS5 (FOTO LAJM) Presidenti i sapozgjedhut i Francës, Francois Holland, ka vendosur që gjatë periudhës 5 vjeçare si president i këtij sht
Toyota shfaq Camry Hybrid-in e 2012-ës Ditën e djeshme Toyota shfaqi makinën e re në Paramount Studios në Hollywood, Calif. Kompania e zbuloi live Toyota Camr