999 rezultate për

hvala

Berberi serbi portrete futbollistësh në kokat e tifozëve (VIDEO) Një berber në Serbi i quajtur Mario Hvala ka gjetur mënyrën sesi të bëjë sensacion në prag të Botërorit që nis nesër në
Hvala, Ahtisaari! nga Alban Tartari Ai duhet falënderuar. Dhe jo nga Shqiptarët. Mbi të gjitha dhe para së gjithash ng