999 rezultate për

hutuar

Enrique i shtang të gjithë në konferencë, nuk e dinte për kartonin e kuq të kundërshtarit (VIDEO) Luis Enrique duket se e kishte humbur toruan në ndeshjen Spanjë-Zvicër dhe nuk e kishte kuptuar që kundërshtari luajti m
HOROSKOPI/ Nesër do të jeni mjaft të hutuar, por do zgjidhni një problem të vogël personal Dashi Nesër do të keni një energji të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punë
Beatrix huton Dj e famshëm me fotot provokuese, i ngatërron publikisht ditëlindjen (FOTO LAJM) Fotot e Beatrix Ramosaj në rrjet po bëhën gjithnjë e më të "nxehta", e sidmos me ngritjen e temperaturave ku këngëtarja
Mjekët të hutuar, a ka ndryshime lëkura kur infektohesh me Covid-19? Mjekë në Itali dhe SHBA njoftojnë për ndryshime në lëkurë tek të infektuarit me Covid-19. A mund të klasifikohen ato si
Të hutuar pas Botërorit, Sonila Meço bën thirrje për vigjilencë Ndërkohë që oponioni publik zien nga emocionet për Botërorin gazetarja Sonila Meço rikthen në vëmendje një "problem edhe
Momenti kur Trump ngatërron makinën presidenciale me një tjetër (VIDEO) Duket se presidenti amerikan Donald Trump ishte paksa i hutuar në momentin që po zbriste nga nga aeroplani presidencial
Armiqësitë brendamaqedonase dhe shqiptarët e hutuar Nga Emin AZEMI Edhe sikur të shkonin në Vjenë katër liderët politikë të Maqedonis, nuk pritej ndonjë rezultat
Nëse je i hutuar në punë, je inteligjentë A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndiheni tepër të hutuar në punë? Cila është gjëja e parë që keni menduar? Mos ndoshta keni
Perez i tërheq veshin Realit: Suksesi na ka hutuar Klimë e tensionuar në shtëpinë e Real Madrid pas humbjes së rëndë në derbin kundër Atletico Madrid. Në numrin e saj të s
Vrasësi i Mustafës, Selimi: Lajmi i sajuar nga krerët e SHIK Lajmi se vrasësi i Xhemajl Mustafës ndodhet në radhët e Vetëvendosjes, deputeti Rexhep Selimi i ka cilësuar si dezinform
Karzai, i hutuar? Foreign PolicyAkuzat e fundit të Karzait, se Shtetet e Bashkuara dhe bashkësia ndërkombëtare duhet t
Te marret dhe te hutuarit nga Fejzi HAJDARITani që presidenti i Republikës së Kosovës Fatmir Sejdiu i hoqi maskat rreth ftes&e