999 rezultate për

hungareze

Bukuroshja hungareze do t'iu lërë pa fjalë (FOTO LAJM) Bukuroshja me origjinë nga Hungaria, Barbara Palvin, njihet si një prej modeleve më të bukura në botë. Ajo ka pozuar
Bernard Berisha magjik, kosovari shënon 2 gola (VIDEO) Ka mbetur më pak se 1 muaj deri në fillimin e edicionit të ri në Premier Ligën e Rusisë. Mesfushori Bernard Berisha q
Shorti i Europa League/ Kukësi sfidon skuadrën e madhe hungareze Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të Ligës së Europës, ku 3 skuadrat e Superiores, K
Pas dorëheqjes, Gruevski takim me zyrtarin hungarez MAQEDONI E VERIUT Ish-kryeministri në arrati, Nikola Gruevski është takuar me një zyrtar të Ministrisë së Jashtme hun
Adoleshentët e pasur hungarezë, mes luksit dhe shfrenimit (FOTOLAJM) Së fundmi në Instagram është shtuar një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe janë mijëra persona q
Barazohet ndeshja Hungari – Kroaci (VIDEO) Pas kalimit në avantazh nga Kroacia, Hungaria filloi të rrisë presionin. Pas atmosferës të jashtëzakonshmë nga tifozë
Opozita hungareze e quan Gruevskin kriminel, kërkon të ekstradohet Tre parti opozitare hungareze nëpërmjet një letre të hapur kërkojnë që ish kryeministri Nikolla Gruevski të ekstradohet
Gazeta hungareze: Merret vendimi për azilin e Gruevskit Zyra për Emigrim dhe Azil në Hungari e ka miratuar vendimin për kesën e azilit të ish kryeministrit të arratisur, Nikoll
Miratohet kërkesa e Gruveskit për azil? Jo zyrtarisht, Zyra hungareze për migrim ka miratuar kërkesën e ish kryeministrit Niukolla Gruevski, për azil politikë.
HARTA/ U arratis nga Shqipëria, zbulohet rruga nga ku kaloi Gruevski (FOTO LAJM) Arratisja e bujshme e ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski ngjan si të ishte një film me spiunë Gruevski kalo
Gruevski pritet "ta mbajë frymën" tek Putini Gruevski mund të largohet drejt Rusisë. Policia malazeze e konfirmoi kalimin e Nikolla Gruevskit përmes territorit të sa
Qeveria hungareze: Deri tani nuk kemi kërkesë për azil nga Gruevski Hungaria deri tani nuk ka marrë kërkesë zyrtare nga Maqedonia për ekstradimin e ish kryeministrit Nikolla Gruevski, ka b
Gruevskit i pranohet kërkesa për azil, nuk do të vuajë në burgun e Shutkës Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka marrë statusin e azilantit politik në Hungari. Alsat Maqedonia shkruan
Hungarezët i dedikojnë një karikaturë Gruevskit (FOTO LAJM) Arratisja e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari, ka qenë temë kryesore në të gjitha mediat e ven
Ndikimi i biznesmenit nën hetime Rrahim Hashimi në ambasadën hungareze Sekseri Rrahim Hashimi, i cili po akuzohet nga Prokuroria e Shtetit për mbylljen e hetimeve me para në Policinë e Kosovë
Gruevski planifikon rikthimin në pushtet, ky shtet i BE-së e mbështet Në emisionin e djeshëm “Uredniçki brifing” gazetari i portalit NovaTV, Borjan Jovanovski, ka folur rreth gjendjes mediat
Propoganda serbe vazhdon punën, fëmijët e tyre urrejnë më shumë shqiptarët Në një anketë të organizuar në dhjetëra shkolla multietnike në Serbi dhe në të cilën kanë marrë pjesë mbi 900 nxënës, me
Roshi gol dhe të kuq në miqësoren ndaj hungarezëve Odise Roshi po vijon përgatitjet dimërore me skuadrën e tij Akhmat Grozny, në prag të rifillimit të kampionatit rus.
Armë, prostitucion dhe plagosje, e shkuara e frikshme e këngëtares shqiptare (FOTO & VIDEO) Por diçka e errët ‘fshihet’ në të shkuarën e saj. Emri i Fabjanës rezulton jo i panjohur për drejtësinë italiane. Del se
Ngjarje tronditëse në Itali, shqiptari vret ish-gruan hungareze Një shqiptar ka vrare me thikë ish-bashkëshorten e tij hungareze, në Itali, në komunën e Casales. Shqiptari Kujtim Ha