999 rezultate për

hundet

Murrizi sulmon ashpër "tradhtarët" e opozitës: Fusin hundët në mendere për mandate! "Më vjen për të vjellë se cfarë keni thënë për ministrat që sot i hapni derën a i shqyeni dritaret për një grup votash q
Manchester City fut "hundët" për Erling Haaland Manchester City i është bashkuar garës me Manchester Unitedin dhe Real Madridin për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erl
Rama i kthehet ashpër Metës: S'ke asnjë kompetencë të fusësh hundët Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një postim në Tëitter pas letrës së presidentit Ilir Meta për situatën e pandemisë.
5 shenjat e horoskopit që fusin hundët në punët e të tjerëve Keni nevojë të dini çdo gjë që ndodh në jetën e të tjerëve, edhe pse ata nuk duan t’jua tregojnë? Jepni shpesh këshilla
Tradhtia i "del nga hundët" gruas në Tiranë: Dashnori e kërcënon me vrasje pas ndarjes Një grua në Tiranë, e cila e trádhtoi burrin gjatë kohës që ai jetonte jashtë vendit, është detyruar jo vetëm t’i tregoj
Icardi vendos në dyshim të ardhmen, Chelsea fut "hundët" menjëherë E ardhmja e Mauro Icardit është mes tre skuadrave. Mund të qëndrojë te Paris Saint Germain edhe pse problemet që ka patu
Këngëtarja shqiptare e penduar për operacionin plastik: Nuk shfryj dot hundët Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e ka pranuar hapur që ka bërë operacion hundën, por është shprehur se ka mbetur e pakën
"Do të vras..t'i plas hundët gjak", jepet vendimi për nënën katile Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për 41 vjeçaren Elisabeta Mita, e cila u filmua duke dhunu
Arsyeja pse keni gjakderdhje nga hundët gjatë dimrit Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Çfarë e shkakton gjakrrjedhjen e hundëve gjatë dimrit? Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Klopp nuk do t'ia dijë për kamerat, zhbllokon hundët (VIDEO) Liverpooli fitoi bindshëm derbin "Merseyside" kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i "të kuqve", Jurgen Klopp p
5 shenjat e zodiakut që fusin hundët në punët e të tjerëve Keni nevojë të dini çdo gjë që ndodh në jetën e të tjerëve, edhe pse ata nuk duan t’jua tregojnë? Jepni shpesh këshilla
Njerëzit e lumtur nuk "fusin hundët" në punët e të tjerëve Njerëzit që janë të lumtur dhe të kënaqur me jetën e tyre nuk kanë arsye të përpiqen të sabotojnë rrugët e njerëzve të t
Shqiptari bën gabimin "nën hundët" e Policisë, pasi arratiset kapet me 140 kg drogë Plot 100 kg hashash, 40 kg marijuanë dhe 3 kg kokainë u gjetën në posedim të tij. Seksioni i narkotikëve i policisë i
Kryemadhit nuk i del inati me ambasadorët: Kokrrat e injorantëve, mos fusin hundët Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar sërish ambasadorët nw emisionin "Repolitix". Ajo u kërkoi që të mos fusin
Ju del gjak nga hunda? Ja kur duhet të shqetësoheni “Asgjë e tmerrshme, ka pëlcitur kapilari”. Kështu jemi mësuar të dëgjojmë kur dikujt fillon t’i rrjedhë gjak nga hunda,
Ujë me kripë, zgjidhja për t’i shpëtuar gripit Të themi të drejtën, në vendin tonë ka patur një luhatje temperaturash të frikshme, që ka sjellë edhe gripin dhe të ftoh
Këngëtares i del twerk-u nga hundët, i griset fustani në skenë Padyshim Cardi B shquhet për natyrën e saj shpërthyese dhe energjike. Ama këtë herë gjërat nuk kanë shkuar mirë dhe k
Hungaria sërish merr në mbrojtje Gruevskin: PE të mos i fusë hundët Pasi që Parlamenti Evropian (PE) ditën e kaluar gjatë votimit të rezolutës për Maqedoninë miratoi edhe dy amendamente pë
Gripi është nëpër këmbë, si ta largoni sëmundjen brenda një dite Të themi të drejtën, në vendin tonë ka patur një luhatje temperaturash të frikshme, që ka sjellë edhe gripin dhe të ftoh