999 rezultate për

hunden

Moderatorja shqiptare bën hundën operacion: Këtë moment e kam pritur që 13-vjeç (FOTO LAJM) Ndërhyrjet estetike janë kthyer në një nga trendet më të kërkuara kohët e fundit nga vajzat e njohura të shoëbizit. Më e
Dalin pamjet, Ana e "Përputhen" bën operacion hundën (FOTO LAJM) Pas pezullimit nga emisioni “Për’puthen”, Ana Lleshi ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka vendosur që të
Rama vë në siklet kryebashkiakun mes rrugës: A e di që maska është edhe për hundën? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjendet në Shijak për të inspektuar zonat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Bën operacion hundën, Rovena Stefa publikon pamjet (FOTO LAJM) Ndërhyrjet për të përmirësuar tiparet e fytyrës janë bërë një trend. Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi dhe këngëtarja e n
​Covid-19 qëndron në hundën e fëmijëve për tre javë Sipas një studimi të ri të bërë nga Koreja e Jugut u nxorrën përfundimet se fëmijët mund të mbajnë koronavirusin në hund
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
Giggs tregon kundërshtarin më të fortë me të cilin është përballur: Ma theu hundën Ikona e Manchester United, Giggs, ka bërë të ditur se Javier Zanetti është kundërshtari më i vështirë me të cilin është
''Hundën plagë nga maska'', ky është infermjeri që po sakrifikon në përballjen me koronavirusin Ata që janë më të rrezikuarit në këtë ''luftë'' janë mjekët. Ky që shihni është Ilir Velsula, që shërben si kryeinfermie
Moderatorja shqiptare tregon incidentin: Xhamajkani 2 metra më theu hundën (VIDEO) Moderatorja simpatike Xhesi Muçaj, ka qenë e ftuara e dytë në emisionin “Glamour Zone”, ku ndër të tjera, zbuloi shumë h
Pse e kanë statujat egjiptiane hundën gjithmonë të thyer? Kuratori i artit Eduard Bleiberg, kur dëgjoi për herë të parë pyetjen ‘Pse statujat egjiptiane e kanë hundën e thyer?’ u
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezult
Këngëtarja shqiptare e penduar për operacionin plastik: Nuk shfryj dot hundët Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e ka pranuar hapur që ka bërë operacion hundën, por është shprehur se ka mbetur e pakën
Habit këngëtarja shqiptare: Para se të dilja te Kënga Magjike bëra hundën (VIDEO) E ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj "
Shkulja e qimeve të hundës mund të jetë vdekjeprurëse Sado të paqëndrueshëm apo të çuditshëm mund të jenë, qimet e hundës tuaj luajnë një rol të rëndësishëm për t’ju mbajtur
Spiropali shigjeton Berishën: U ka thyer hundën, 5 gazetarë i rrinë “sus” ““U ka thyer hundën, i ka bërë të vdekur, dhe akoma kanë frikë nga hija e tij, i rrinë 5 gazetarë sus drejt, doktor-dokt
Ceferin sulmon ashpër VAR-in: Nëse ke hundën e gjatë je pozicion jashtë loje Edhe pse teknologjia ka minimizuar disa gabime sa i takon arbitrimit nga ana tjetër ka humbur shumë sensi i emocioneve n
"Po si s'i gjete derman", kështu përgjigjet Eranda Libohova kur "e kryqëzojnë" për hundën e madhe (VIDEO) E ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel” ditën e sotme ishte këngëtarja e njohur Eranda Libohova. Gjatë interv
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën