999 rezultate për

hundĂ

"Nëse të kruhet hunda, prek prapanicën", Dua i tregon të huajve zakonet shqiptare Dua Lipa ka qenë e ftuar në një intervistë në "Jimmy Kimmel Live", ku ka treguar se familja e saj është tipike shqiptare
Gjakrrjedhje nga hunda, kur duhet të paraqiteni tek mjeku Në shumicën e rasteve gjakrrjedhja nga hunda nuk është serioze dhe mund të ndalet vetë ose me disa trajtime të thjeshta.
Pse e kanĂ« statujat egjiptiane hundĂ«n gjithmonĂ« tĂ« thyer? Kuratori i artit Eduard Bleiberg, kur dĂ«gjoi pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« pyetjen ‘Pse statujat egjiptiane e kanĂ« hundĂ«n e thyer?’ u
Këngëtarja shqiptare e penduar për operacionin plastik: Nuk shfryj dot hundët Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e ka pranuar hapur që ka bërë operacion hundën, por është shprehur se ka mbetur e pakën
E gjatë apo e shkurtër, lloji i hundës tregon karakterin tuaj Mjekësia e lashtë kineze, e cila së fundmi është përqafuar nga Perëndimi skeptik, ka zbuluar një lidhje të fortë mes pje
Viola Spiro merr vendim të pa pritur në lidhje me fotot me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Viola Spiro ka befasur me vendimin që tregoi se ka marrë për të mos postuar më asnjë foto të saj me
BERAT/ Po ndiqte të bijën me sy nga ballkoni, 31 vjeçaren e përplas makina Një aksident ka ndodhur në hyrje të Beratit në fshatin Otllak. Dy mjete, njëri tip benz dhe tjetri Hunday janë përpla
Rama reagon pas furtunës: Pse i ndiqni ata udhëhumbur? Rama ka reaguar sërish pas mbylljes së protestës së opozitës. Ai i është drejtuar protestuesve duke treguar se fajin
Hunda e këtij burri u rrit papritur, mjekët zbulojnë sëmundjen e rrallë (FOTO LAJM) Një i moshuar nga Britania e Madhe shkoi urgjentisht tek dematologu pasi konstatoi se në hundën e tij po ndodhnin ndrysh
Ju del gjak nga hunda? Ja kur duhet tĂ« shqetĂ«soheni “AsgjĂ« e tmerrshme, ka pĂ«lcitur kapilari”. KĂ«shtu jemi mĂ«suar tĂ« dĂ«gjojmĂ« kur dikujt fillon t’i rrjedhĂ« gjak nga hunda,
Profesori i Harvardit: Hunda e Chiellinit mund të përdoret në shkencë Pas ndeshjes mes Manchester United dhe Juventus, trajneri i skuadrës angleze, Jose Mourinho tha se dy mbrojtësit e Juven
Lloji i hundës tregon karakterin tuaj Mjekësia e lashtë kineze, e cila së fundmi është përqafuar nga Perëndimi skeptik, ka zbuluar një lidhje të fortë mes pje
Futbollisti meksikan i nënshtrohet ndërhyrjeve estetike Lojtari meksikan i skuadrës së Portos, Hector Herrera ishte protagonist në ndeshjen që klubi i tij e fitoi me rezultatin
Hunda e kësaj vajzë është vdekja, mendohuni 10 herë përpara se t'i afroheni Quhet Ari Kala, është 24 vjeç dhe emri i saj po bën xhiron e botës pasi ka pohuar se arrin të kuptojë përmes nuhatjes në
Ndaloni gjakderdhjen nga hunda për 10 sekonda me këto tre produkte Gjakderdhja nga hunda, ose siç njihet në gjuhën mjekësore, espistazi është një fenomen i shpeshtë që shfaqet tek të gjit
Njeriu me hundën më të gjatë në botë (FOTO LAJM) Hunda më e gjatë në botë e një njeriu të gjallë është 8.8 centimetra. Ajo është hunda e Mehmet Ozyurek nga Turqia, që
Hunda e Fifit, vepër e kirurgut plastik apo e fotografit (FOTO) Në pamje të parë, këngëtarja Fifi nuk njihet për shkak të një ndryshimi të madh që ka bërë, duke ndikuar këtu grimeri dh
Forma e hundës tregon karakterin tuaj Bazuar në formën e hundës, është e mundur të zbulosh karakteristika të personalitetit. Hundë e vogël Një person sh
Trupi e kupton kur i vjen vdekja: Fillon nga hunda Shkencëtarët janë ende duke tentuar të kuptojnë se si dhe pse gjërat funksionojnë ashtu siç funksionojnë. Ne ende nuk
Hunda me “Photoshop”? Rashel u pĂ«rgjigjet kritikĂ«ve me foto Dje, disa foto tĂ« Rashel Kolanecit bĂ«nĂ« xhiro nĂ« mediat rozĂ«, qĂ« tregonin qartazi ndryshimin nga fotot e Instagramit me