999 rezultate për

humorit

Aktori i njohur i humorit humb njeriun e afërt: Pse s'të thashë më shpesh "të dua"! Aktori i njohur i humorit shqiptar, Albano Bogdo është përballur sot me një lajm të hidhur. Ai ka humbur një nga pers
8 ushqime të shëndetshme që përmirësojnë humorin Kur përjetojnë një gjendje të rënduar mendore dhe shpirtërore, nuk janë të paktë njerëzit që drejtohet te ushqimi si një
U bë nostalgjik, mos është kjo një shenjë që Besi do të rikthehet në Portokalli? (VIDEO) Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Rrugëtimi i tij në ekran nisi shumë vite më parë,
Po, kjo taktikë do ju rikthejë buzëqeshjen brenda 90 sekondave 90 sekonda dhe gjendja e humorit të keq kalon. Nuk është një lojë sociologjie, por një terpai e vogël dhe efikae e sugje
Aktori i humorit: Në shkollë nuk më konsideronin “mashkull” Aktori i emisionit të humorit "Portokalli", Aleks Seitaj, gjatë një bashkëbisedimi në "Shqipëria LIVE", ndau me publikun
Sapo hyn në Kosovë Florjan Binajt i vjen mesazhi tronditës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj është irrituar pa masë sapo ka kaluar kufirin për në Kosovë. Aktori i njohur
Zbulohet projekti i ri: Jul Deda nis emisionin e tij të humorit (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Jul Deda duket se po punon për n
Në mes të prezantimit, Olsi Bylyku tremb për vdekje Marina Vjollcën (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku i ka bërë një shaka moderatores së “Klanifornia”, Marina Vjollca. Kjo e fundit ishte duke
Zef Deda: Më mbyllën në psikiatri dhe më paralizuan me gjilpëra Zef Dedën, humoristin e papërsëritshëm, kunatin e shokut Xhemal, Çaplinin shqiptar, të gjithë e njohim nga magjia që për
Ky manikyr ka aromë kafeje dhe ndryshon ngjyrë sipas humorit tuaj (FOTO LAJM) Diçka e re dhe interesante ka mbërritur për ju vajza! Prag vjeshta dhe stina ku jemi është koha perfekte për një ngjyrë
Xhemi Shehu apo Luana Vjollca? Aktori i njohur zgjedh kapitenen e preferuar (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, ishte i ftuar një ditë më parë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku foli për punën
Kreativiteti i këtyre njerëzve meriton një trofe "mbreti i humorit" (FOTO LAJM) Sensi i humorit ndonjëherë është si "patentë", dhe jo të gjithë e kanë. Por ka nga ata që e kanë këtë patentë dhe din
Pas vitesh mugesë, rikthehet aktorja e njohur shqiptare e humorit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Lisën e “Apartamentit 2XL”, e cila ishte një ndër emrat më të njohur e të dashur për pu
Ndryshime të mëdha në Tv Klan, ikën Ermali vjen moderatorja me show-n e famshëm (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur t
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) Mbrëmjen që shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ që po realizohet nga Bes Kallaku, janë bërë bashkë për të festuar dhe videot n
Genti dhe Juli nuk flasin, mos ndoshta Ermali po përpiqet t'i pajtojë me këtë gjest? (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend grupin e njohur të humorit “The SHBLSH”, i cili u bë i njohur në “Portokalli”. Në a
Aktori shqiptar tregon se si e plagosi kolegu me thikë I ftuar sot në emisonin “Thumb” ishte aktori i humorit Visjan Ukcenaj. Që prej fillimeve të tij në “Duplex”, Visjani ka
"Polici i Portokallisë" braktis showin e humorit (FOTO LAJM) Prej pak javë ka startuar “Verë dhe Portokalle”, ku trupa e aktorëve të njohur udhëtojnë drejt një qyteti të ndryshëm pë
"Mund të ikim të dy nga Portokallia", Ledio Lako dhe Florjan Binaj befasojnë me deklaratën (VIDEO) Në një intervistë për emisionin "Thumb" dy aktorët e njohur të spektaklit të humorit, Florjan Binaj dhe Ledio Lakaj kanë
“Duplex-i” me mungesa, zbuloni dy aktorët që u larguan papritur nga programi Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të