999 rezultate për

humor

Na u duk ne, apo Arbnora flirtoi tërë kohën me Rezin? E ftuara e kësaj të shtune në “Shiko kush luan” ishte edhe ish Miss Kosova, tashmë aktore e njohur në Turqi, Arbnora Ade
Mjeshtrat e Phototshop-it, shijoni realizimet më humoristike (FOTO LAJM) Photot shopi është një mundësi për të gjithë që ti bëjënë fotot e tyre të bukura të duken të mrekullueshme. Por jo ve
"Del fotoja, zbulohet kush e nisi sherrin në derbin e kryeqytetit" (FOTO LAJM) Derbi i kryeqytetit, nuk ka prodhuar vetëm dhunë e polemika për shkak të dhunës dhe banerave, por edhe humor. Në gale
Ky manikyr ka aromë kafeje dhe ndryshon ngjyrë sipas humorit tuaj (FOTO LAJM) Diçka e re dhe interesante ka mbërritur për ju vajza! Prag vjeshta dhe stina ku jemi është koha perfekte për një ngjyrë
Dikush qesh e dikush qan, si i zë alkooli 12 shenjat e horoskopit Efektet e alkoolit janë të ndryshme te të gjithë. Kryesisht, thonë se, ndikues kryesor në ‘pasojat’ e tij është humori i
Sapo zbuluam nga rrjedh humori i Egit të "Duplex", e ëma i jep leksione (VIDEO) Eglein Laknori është një ndër aktorëve komik me humorin më të spikatur, i cili dallon nga të tjerët. Egi guxon me ves
Xhemi Shehu apo Luana Vjollca? Aktori i njohur zgjedh kapitenen e preferuar (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, ishte i ftuar një ditë më parë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku foli për punën
Kreativiteti i këtyre njerëzve meriton një trofe "mbreti i humorit" (FOTO LAJM) Sensi i humorit ndonjëherë është si "patentë", dhe jo të gjithë e kanë. Por ka nga ata që e kanë këtë patentë dhe din
Burrë me lek apo me humor? Debati epik i Encës me komentuesin në foton e Mamaqit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Ai ka pozuar p
Pas vitesh mugesë, rikthehet aktorja e njohur shqiptare e humorit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Lisën e “Apartamentit 2XL”, e cila ishte një ndër emrat më të njohur e të dashur për pu
Ndryshime të mëdha në Tv Klan, ikën Ermali vjen moderatorja me show-n e famshëm (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur t
Mos u dilni para në këto momente, çfarë bëjnë shenjat e horoskopit kur janë me nerva Dashi: Dashi është një shenjë impulsive dhe kur ështe në humor të keq e ka shumë të vështirë që të kontrollojë agresivit
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) Mbrëmjen që shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ që po realizohet nga Bes Kallaku, janë bërë bashkë për të festuar dhe videot n
Genti dhe Juli nuk flasin, mos ndoshta Ermali po përpiqet t'i pajtojë me këtë gjest? (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend grupin e njohur të humorit “The SHBLSH”, i cili u bë i njohur në “Portokalli”. Në a
Shërbimet sekrete ruse pas humoristëve që trazuan Ballkanin? Ai nuk është më president i Ukrainës, por një dyshe prankerash rusë e imitojnë Petro Poroshenkon, kësaj here përmes një
Fotot e këtyre qenve do t’ju ndryshojnë humorin (FOTO LAJM) Jeni të mërzitur? Asgjë nuk ju ndryshon humorin tuaj? Pasi të shikoni këto fotografi, nuk mund ta mohoni se qentë janë n
Aktori shqiptar tregon se si e plagosi kolegu me thikë I ftuar sot në emisonin “Thumb” ishte aktori i humorit Visjan Ukcenaj. Që prej fillimeve të tij në “Duplex”, Visjani ka
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
"Polici i Portokallisë" braktis showin e humorit (FOTO LAJM) Prej pak javë ka startuar “Verë dhe Portokalle”, ku trupa e aktorëve të njohur udhëtojnë drejt një qyteti të ndryshëm pë
Nga aktor humori në "romatik Instagrami" , Albano Bogdo ka rënë në dashuri (FOTO LJAM) Edhe aktorët e humorit bien në dashuri.Këtë na e vërtëton sot aktori i "Duplex" Albano Bogdo.Nëpërmjet një postimi në "I