999 rezultate për

humnerĂ

Po bĂ«nin betimet e martesĂ«s, gruaja shpĂ«ton burrin nga humnera (VIDEO) ShumĂ« burra dihet se pĂ«rjetojnĂ« njĂ« gjendje jo dhe aq tĂ« mirĂ« shpirtĂ«rore kur thonĂ« fjalĂ«n e madhe: ‘Po, dua’ PĂ«r Pet
Humnera ku u gjetĂ«n tĂ« vdekur dy tĂ« rinjtĂ« sot nĂ« mĂ«ngjes (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni janĂ« dy tĂ« rinjtĂ« qĂ« humbĂ«n tragjikisht jetĂ«n nĂ« autostradĂ«n “Ibrahim Rugova” nĂ« or
Prag tragjedie në Librazhd, si shoferi shpëtoi autobuzin plot turistë nga humnera Një tragjedi mund të kishte ndodhur ditën e sotme. Një autobus me turistë është aksidentuar në Lunik të Librazhdit,
“Humnera fiskale”, Obama mbledhje nĂ« ShtĂ«pinĂ« e BardhĂ« Presidenti amerikan Barack Obama i ka bĂ«rĂ« thirrje liderĂ«ve tĂ« Kongresit nĂ« ShtĂ«pinĂ« e BardhĂ« pĂ«r njĂ« diskutim, nĂ« pĂ«rpj
Humnera fiskale, Obama tentativat e fundit për marrëveshje Presidenti Barack Obama ka lënë në mes pushimet me familjen në Hawaii, për tu kthyer sërish në punë në Shtëpinë e Bardhë