999 rezultate për

humbura

Dështimet e Ronaldos, dy finale të humbura me Juventusin Cristiano Ronaldo e ka humbur finalen e dytë radhazi me Juventusin. Të mërkurën në mbrëmje, Juventusi u mposht nga N
Britania e Madhe drejt fundit të luftës me COVID-19: Kaq viktima u shënuar sot Ditën e sotme në Britaninë e Madhe janë regjistruar 350 jetë të humbura në 24 orët e fundit, duke e çuar në 21,106 numr
Franca regjistron 20 mijë jetë të humbura nga koronavirusi Me 547 vdekjet e regjistruara gjatë orëve të fundit, totali i viktimave në Francë ka arritur në shifrën 20,265. Po gj
Edhe Britania e Madhe drejt mposhtjes së COVID-19: Kaq viktima u shënuan në 24 orët e fundit! Pas shumë ditësh, Britania e Madhe ka shënuar në 24 orë 450 jetë të humbura. Këto shifra e çojnë në 16,522 totalin e
Rëndohet bilanci në Spanjë, mbi 600 jetë të humbura në vetëm 24 orë Ka shuar në 16.972 numri i viktimave nga koronavirusi në Spanjë, ku gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 619 humbje
Mijëra jetë të humbura, të dhënat e fundit nga vendet më të prekura nga koronavirusi Një përmbledhje e zhvillimeve më të mëdha të shpërthimit global të koronavirusit: Numri i vdekjeve të koronavirusit n
COVID-19 nuk ndalet në Itali: Në 24 orë vdiqën 760 njerëz Italia është vendi më i prekur nga COVID-19, ku deri tani janë raportuar 115,242 të infektuar ndër to, 13,915 të vdekur.
Mijëra jetë të humbura, rëndohet bilanci global Mbi shtatëqind mijë persona janë infektuar me COVID-19. Gjithsej 702.348 raste me virusin janë regjistruar deri më tani
Sot numërohen mijëra jetë të humbura, tregu ku mori këmbë koronavirusi (FOTO LAJM) Koronavirusi u shpall pandemi botërore prej ditësh, pasi ky infeksion po merr me qindra jetë çdo ditë në shumë vende të
18 milion euro detyrime, qeveria s’ka shlyer gjyqet e humbura në Strasburg Qeveria ka grumbulluar 18 milionë euro detyrime të pashlyera për gjyqet e humbura në strasburg përgjatë periudhës 2015-2
Ditën e humbura pas tërmetit, ministria: Mësim edhe të shtunave! (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, u mbyllën shkollat në disa zona të Shqipërisë për shkak të dëmeve në godina.
Solidarizohet edhe "Klanifornia", çfarë do të ndodhë me spektaklin këtë javë (FOTO LAJM) Spektakli i humorit "Klanifornia" nuk do të mbahet këtë javë për shkak të situatës që po kalon vendi. Stafi i këtij p
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Nemuna Dy femra të raportuara të humbura dje në Bjeshkët e Nemuna, janë gjetur sot. Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Parkut
Berisha tërhiqet pas gafës mbi vdekjen e gardistit të Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një reagim në lidhje me lajmin e ‘vdekjes’ së truprojës së kryeministrit Edi
Klopp: Pas shumë finaleve të humbura e meritonim këtë Liverpool triumfon në Champions League. Të Kuqtë fitojnë 2-0 kundër Tottenham falë golave të shënuar nga një në çdo pjes
SBASHK: Sot mund të nisim një grevë të re Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës ka ftuar sot kryesinë e saj dhe kryetarët e sindikatave
SBASHK-u padit Ministrinë e Arsimit, nuk duan të mbahet mësim Vendimin e ministrit të Arsimit për kompensim të orëve të humbura është duke e kundërshtuar Sindikata e Arsimit, për të
Orët e humbura në grevë do të zëvendësohen Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Ars
Shkollë deri në mes të verës, Politekniku merr vendimin Rektorati i Universitetit Politeknik ka marrë vendimin për orët e humbura. Mësimi sipas këtij vendimi do të vazhdojë
E pabesueshme, azilkërkuesi gjen 16 500 franga dhe i kthen në polici 16 500 franga, të cilat i kishte tërhequr në bankë dhe i kishte ruajtur në një qese plastike, një burrë i moshuar donte