999 rezultate për

humbur

Nxirren trupat e pajetë të tre punëtorëve të humbur në Selishtë Tre punëtorët e bllokuar në minierën miniera “Balgjaj”, njësia Administrative Selishtë, një natë janë nxjerrë të pajetë
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis
Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Portugalia merr skenën, rasti i humbur nga Welinton bëhet "hit" (VIDEO) Welinton Junior është një emër i panjohur në vendin tonë, por në Portugali po bën xhiron e internetit me rastin që ka hu
Aksident i rëndë me 4 të rinj shqiptarë në Itali, humb jetën 20-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Brescia, Itali. Një makinë me të cilën udhëtonin 4 të rinj shqi
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Vetëm 37 vjeç! Ky është i riu pa sëmundje shoqëruese që vdiq nga COVID-19 Situata e pandemisë së COVID-19 në vend është shqetësuese. Vetëm sot janë shënuar: 1402 testime, 93 të shëruar, 289 r
Nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese! COVID-19 i merr jetën 37-vjeçarit nga Korça Situata e pandemisë së COVID-19 në vend është shqetësuese. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka humbur jetën si
Dinamo kërkon ndihmë nga tifozët për trofetë e humbur Dinamo këtë verë nisi një organizim ndryshe, ndërsa blutë pasi kanë një kompleks ku të stërviten të cilin e kanë marrë m
Prej ditësh asnjë gjurmë, zhduket në mënyrë mafioze vlonjati (FOTO LAJM) Një shtetas ka humbur kontaktet me familjen në Lepenicë të Vlorës. Shtetasi i humbur është Ermal Ngucaj, 40 vjec prej
Rasti i parë në botë, ndërron jetë holandezja e infektuar dy herë me Covid Një holandeze 89 vjeçare është bërë dhe rasti i parë në botë e cila pasi u riinfektua për herë të dytë nga Covid ka humb
EMRI/ Kaloi e vetme rrugën, kush është vajza që ndërroi jetë mbrëmjen e sotme Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku një makinë përplasi për vdekje një vajzë të re. Miran
Nuk rikthehen "Njerëz të Humbur"! Aida Shtino së shpejti me një tjetër format (FOTO LAJM) Aida Shtino i ka munguar ekranit për një kohë të gjatë, por këtë sezon, krahas shumë emrave të njohur që i janë rikthyer
Le nam ylli i Brazilit, nuk shënon me portën e boshatisur (VIDEO) Brazili mposhti në orët e para të ditës së sotme Bolivinë me rezultatin e thellë 5-0 dhe kjo nuk përbën çudi, nisur nga
Video për të mos u humbur! Rama ia merr këngës popullore me këngëtarin nga Liqeni (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri mbajti Asamblenë Kombëtare të PS ku kërkoi nga socialistët dhe shqiptarët një mandat të trëtë
Koronavirusi i merr jetën dy vëllezërve në Dragash brenda tri ditëve Dy vëllezër nga fshati Bellobrad i Dragashit kanë humbur jetën brenda tri ditësh si pasojë e infektimit me COVID-19.
Tre viktima nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit nga 2140 teste të kryera, 364 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj Covid-19 në Maqedoninë e Veri
DETAJET/ Po korrnin misër në arë, vdes 16 vjeçar ndërsa babai po lufton për jetën Mesditën e sotme në Berat ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku mësohet se ka ndërruar jetë një 16 vjeçar. Ngjarja ka ndo