999 rezultate për

humbjes

Mourinho reagoi pas humbjes ndaj Leipzig: Luftuam me pistoletë pa plumba Tottenham është mposhtur nga Leipzig me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Jose Mourinh
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, startojë CR7 dhe Ibra (FOTO LAJM) Milani dhe Juventusi do të luajnë në San Siro 20:45 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Pioli flet pas humbjes në "derbi": Jam i mërzitur me lojtarët Trajneri i Milanit është shfaqur i zhgënjyer pas humbjen në "derbi", kur pjesën e parë e mbyllën në avantazhin e dy gol
Ibrahimovic flet pas humbjes me Interin: Vështirë ta shpjegosh se çfarë ndodhi Milani është mposhtur nga Interi me rezultat 4-2 në derbin e Serie A. Zlatan Ibrahimovic, pas ndeshjes ka thënë që pa
Napoli shpërthen ndaj sistemit VAR pas humbjes ndaj Lecces Nuk ndalen polemikat ndaj arbitrave te Napoli, që humbi ndaj Leçe. Mario Rui, mbrojtësi i krahut te axurrët, për "Sk
Ronaldo reagon pas humbjes ndaj Veronës (FOTO LAJM) Juventusi ka pësuar humbjen e tretë këtë sezon në Serie A të cilën ia shkaktoi Verona e Amir Rrahmanit dhe Marash Kumbul
"Si ja del?", Dojna rrëfen ku e gjen forcën vetëm 1 muaj pas humbjes së të atit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Dojna Mema humbi babain e saj dhjetorin që lamë pas. Këtë lajm te hidhur e ka dhënë vetë Dojna në
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Gatusso nuk përmbahet pas humbjes ndaj Fiorentinës: Po çfarë loje po flasim? Këta nuk kanë dëshirë! Napoli pësoi një tjetër humbje në kampionat. Djemtë e Gennaro Gattusos u mposhtën me rezultatin 0-2 nga Fiorentina,
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Crudeli shpërthen në lot pas golit të Zlatan (VIDEO) AC Milan shënoi fitore të pastër 2:0 ndaj Cagliarit sot në udhëtim. Leao dhe Ibrahimoviq shënuan për Milanin, i cili
Nikollovski: Zaev i shmanget zgjedhjeve nga frika e humbjes Zoran Zaev punon në skenarin për anulimin e zgjedhjeve sepse po frikësohet nga zgjedhjet dhe ka frikë të përballet me po
Sarri flet pas humbjes në Superkupë Trajneri i Juventusit Mauricio Sarri u shfaq i pezmatuar në konferencën për shtyp pas humbjes së finales së Superkupës 3
Komentatori i njohur shpërthen në lot pas humbjes së Milanit: T’iu vijë turp (VIDEO) Tiziano Crudeli njihet si një nga komentatorët e çmendur dhe tifozët më të flaktë të Milanit. Shumë herë e kemi parë
Zidane nuk e njeh "shijen" e humbjes në 'Camp Nou' Pas katër vizitave në Camp Nou si trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane ende s’e di ndjenjën e të qenët humbës në sta
Jo vetëm eliminim, Interi humbet mbi 12 milionë euro pas humbjes nga Barcelona Mosarritja e Interit për t’u kualikuar në raundin e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve do t’i kushtojë klubit me 12
"Shpërdoruam shumë", Daja flet pas humbjes me Vllazninë Skënderbeu humbi në fushën e vetë nga Vllaznia, me golin e shënuar nga Shtubina. Pas ndeshjes, Ilir Daja, theksoi se
Dëshpërim por edhe duartrokitje, ultrasit nuk lënë vetëm Partizanin pas humbjes (VIDEO) Fundi i ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës ka parë futbollistët e kuq që të dëshpëroheshin në fushën e lojës të “Air Al
Pas humbjes me Lazion, vjen një lajm i mirë për Juventusin Juventusi pësoi humbjen e parë në këtë sezon kundër Lazios. Bardhekaltrit përmbysën golin e Ronaldos dhe fituan 3-1. Një
Ruiz gjenë shkakun e humbjes: Mbipesha Andy Ruiz Jr ka thënë se tre muaj ahengje të njëpasnjëshme dhe mungesa e stërvitjeve të mirëfillta kanë bërë që ai të je