999 rezultate për

humbjen

Bylisi shmang humbjen në "frymën e fundit" ndaj Kukësit që nuk arrin të shkëputet (VIDEO) Kukësi nuk ja ka dalë të marrë tre pikët ndaj një kundërshtari majft të fortë në transfertë si Bylisi. Verilindorët k
Milan bllokon Juven, CR7 shmang humbjen (VIDEO) Juventus dhe Milan janë ndarë në barazim 1-1 në San Siro në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Sarri pranon humbjen dhe përgëzon Veronën: Fituan me zemër Juventus pësoi një humbje shokuese mbrëmjen e djeshme. Bardhezinjtë po udhëhiqnin me rezultatin 1-0, por më pas Verona b
Ronaldo futet në histori në humbjen ndaj Veronës Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është duke kaluar një formë fantastike edhe pse "zonja e vjetër" u mposht nga Veron
"Prehu në paqe zonjë e madhe", Rama shpreh ngushëllime për humbjen e Nexhmije Pagarushës Ditën e sotme këngëtarja e madhe e muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha ndërroi jetë. Për lajmin e hidhur, ka reaguar
Formacionet e mundshme: Juve-Fiorentina, bardhezinjtë për të harruar humbjen ndaj Napolit (FOTO LAJM) Kampionati italian i futbollit do të vijë sot në ekranin e Supersport me disa sfida mjaft interesante, teksa gjithçka do
Dybala reagon pas aksidentit fatal të Bryant: Sporti po vajton humbjen e një legjende Edhe Paulo Dybala ka shprehur ngushellimet familjarëve të Kobe Bryant pas aksidentit ajror që i mori jetën legjendës së
Dhimbje e lot, njerëzit vajtojnë në rrugë për humbjen e legjendës Kobe Bryant (FOTO LAJM) Deri më tani nëntë persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i helikopterit, aty ku ishte edhe Kobe Bryant. Legjenda
Atalanta regjistron fitoren më të thellë në histori duke i shkaktuar Torinos humbjen më të thellë në shtëpi (VIDEO) Atalanta është treguar sonte e pa mëshirshme ndaj Torinos, duke e mposhtur me rezultat 0-7. Ndeshja e zhvilluar në Se
"Ku po shkon vëlla?", kreu i PD-së bën postimin prekës për humbjen e Ardian Vretos Një aksident i mori jetën vëllait të kreut të PD-së së Durrësit, Bujar Vreto mbrëmjen e djeshme. Ky i fundit ka ndar
Elvana Gjata nuk pranon humbjen, do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovision? (FOTO LAJM) Elvana Gjata nuk mundi të rrëmbejë çmimin e parë në Festivalin e Këngës, duke ju hequr kështu mundësia për të përfaqësua
Nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit, 18 vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë Një 18 vjeçare ka vendosur t'i japë fund jetës me fostoksinë pasi nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit. Sipa
Southampton "merr hak" ndaj Licester (VIDEO) Southampton ka nxjerrë hak ndaj Leicesterit për humbjen 0:9 të shkaktuar në tetor të vitit të kaluar. Ata fituan 1:2
Kokoshkat luftojnë plakjen dhe ndihmojnë në humbjen e peshës Jo vetëm janë të shijshme, por është një ushqim i pasur me lëndë ushqyese që ofron përfitime të shumta shëndetësore. Kus
Fergosun nuk e duroi humbjen ndaj City-t, zbulohe veprimi i skocezit Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Fergusoni, kishte qenë i turpëruar nga disfata 3:0 e Djajve të ku
Manchester City-Everton, Guardiola mposht Ancelottin dhe i shkakton humbjen e parë italianit (VIDEO) Carlo Ancelotti ka provuar shihen e humbjes si si trajner i Evertonit pas 2 fitoreve radhazi në Premier Legue. Skuadr
Kastro Zizo rrëfim prekës për humbjen e nënës: Dha shpirt në duart e mija Këngëtari Kastro Zizo mori pjesë në Festivalin e 58 me një këngë dedikuar nënës së tij me titullin “Asaj”, ndërsa për “P
Fjalët nuk u hapën kot, Alketa nuk e pranon dot humbjen e Elvanës (FOTO LAJM) Sipas Alketa Vejsiut, moderatores së Festivalit të Këngës, të votosh në rregull është të votosh Elvanën. Deklarata në
E quan motër, Ermal Mamaqi reagon për "humbjen" e Elvanës (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata njihen prej kohësh për shoqërinë e ngushtë që kanë me njëri-tjetrin. "Motër", e kemi pa
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd