999 rezultate për

humbje

Mbi 22 milionë euro humbje për dy vjet, serbët e veriut s’e paguajnë energjinë elektrike Për më pak se dy vjet, mospagesa e energjisë elektrike në pjesën veriore të vendit, Kosovës i ka shkaktuar një humbje pr
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pan
Humbja e dëgjimit te fëmijët çon në ndryshime në tru Një studim i ri tregon që edhe një humbje e lehtë e dëgjimit te fëmijët e vegjël mund të çojë në ndryshime të trurit. St
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë Fillimi i mirë është gjysmë e punës. Një proverb që zë vend edhe në futboll, e sidomos për ekipin kampion të Italisë, Ju
Rama zbulon lajmin e hidhur për kryebashkiakun: Ngushëllime! "Më vjen keq që kryetari i Bashkisë nuk është këtu me ne, për shkak të humbjes tragjike të vëllait." Kështu ka deklar
Tifozët janë ata që nuk zhgënjejnë kurrë, pas humbjes nuk i ndalën të brohoriturat (VIDEO) Ndeshja nuk shkoi ashtu siç e kishin pritur, por tifozët shqiptar nuk i ndali humbja që ata të mos e vazhdojnë përkrahje
Cikalleshi: Keqardhje për humbjen, por ky është futbolli Sokol Cikalleshi luajti sërish titullar për Kombëtaren Shqiptare, por këtë herë nuk arriti të gjejë rrugën e rrjetës, nd
Reja flet pas humbjes: Nuk jam i zhgënjyer, luajtëm perfekt Ashtu si futbollistët, edhe trajneri i Shqipërisë Edi Reja e kishte të vështirtë të pranonte humbjen ndaj Turqisë, ndërs
"Nuk e meritonim humbjen", Memushaj: Barazimi ishte rezultati më i drejtë Kapiteni i Kombëtares, Ledian Memushaj u shpreh tepër i zhgënjyer pas humbjes së sotme ndaj Turqisë, në prononcimin pas
Flutura Açka bën rrëfimin e ndjerë: Nuk ka prind që të pranojë humbjen e fëmijës Shkrimtarja e njohur Flutura Açka, në një intervistë për emisionin "Oda" rrëfeu ndër të tjera për ndarjen nga jeta të dj
Tifozi stoik bën xhiron e botës: I vetëm brohoriste pavarësisht humbjes 14-0 (VIDEO) Irani, me gratë në stadium, ka patur ndoshta stimulin e duhur për të shkaëtrruar 14-0 Kamboxhian në Kupën e Azisë. Rezul
Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
Juventusi i shkakton humbjen e parë Interit dhe i merr fronin (VIDEO) Juventusi është lider i ri në Serie A. "Zonja e Vjetër" e ka mposhtur 2-1 Interin në "Giuseppe Meazza", duke ia shkak
PDK pranon humbjen: Do kalojmë në opozitë Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka pranuar humbjen dhe ka thënë se do të kalojë në opozitë. “Kemi punuar shumë që t’i
Milani gjen fitoren pas tre humbjeve (VIDEO) Milan i është rikthyer fitoreve pas tri humbjeverresht në Serie A. AC Milan e ka bërë këtë në Genoa, të cilën skuadër e
Formacionet e mundshme: Genoa-Milan, Giampaolo për të shpëtuar stolin (FOTO LAJM) Kuqezinjtë e Milanit vazhdojnë të zhyten në një krizë gjithmonë e më të thellë në kampionatin italian dhe ekipi i Giampa
Tensioni i lartë i gjakut nxit humbjen e kujtesës Tensioni i gjakut duhet të jetë i ulët. Kështu e kërkon shëndeti i trurit dhe zemrës. Një studim i kohëve të fundit s
Humbën ndaj Barcelonës, shpërthejnë memet kundër Interit dhe Contes (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 2-1 në Camp Nou duke regjistruar humbjen e parë për këtë sezon në të gjitha kompenticionet. Menjë
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p