humbje

Nantes kthen PSG 10 vite pas, i shkakton humbjen e tretë rradhazi (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka dështuar për herë të tretë radhazi ta sigurojë rezultatin e nevojshëm për t’u konfirmuar kampion
Dortmund lë pas humbjen ndaj Bayern, rimerr kreun (VIDEO) Borussia Dortmund ka reaguar pas humbjes 5-0 të pësuar kundër Bayern Munich një javë më parë dhe është kthyer përkohësis
Allegri pas humbjes ndaj Spal: Kemi marrë sinjale të mira për të martën Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" pas humbjes 2-1 të pësuar në fushën e Spal-it.
Harry Kane dëmtohet në kavilje, lë menjëherë fushën (VIDEO) Kapiteni dhe sulmuesi kryesor i Tottenham pësoi një dëmtin jo të lehtë në fillimin e pjesës e dytë pikërisht në momentin
Bartomeu pranon humbjen për kampionin e botës Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, e ka pranuar se Blaugranat ishin të interesuar ta sillnin Paul Pogban në
Lazio i shpëton humbjes në minutat shtesë (VIDEO) Lazio ka marrë një barazim 2-2 në minutat e fundit të ndeshjes së kampionatit të luajtur kundër Sassuolo-s në "Olimpico"
Humbje e papritur për Partizanin, Gega: Përgjegjësia ime Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ishte si rrallë këtë sezon i zhgënjyer, pas humbjes ndaj Luftëtarit. Për "Gol pas g
Gjici nuk duron më, merr vendimin ekstrem ndaj Ndreut pas humbjes Trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, e mori skuadrën verilindore në një moment mjaft të keq, sepse në dy ndeshje ka ardhur
Valencia i shkakton humbjen e parë Zinedin Zidane (VIDEO) Valencia arrin një fitore mëse të merituar përballë Real Madridit duke vazhduar kështu serinë fastike të ndeshjeve të f
4 humbje në 5 ndeshjet e fundit, Pochetino: Na duhet fitorja për ta nisur mbarë në stadiumin e ri Tottenhami po kalon një moment të vështirë në Premier League teksa në 5 ndeshjete fundit Spërsat kanë regjistruar një b
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Serbët humbjen në Koshare e dokumentojnë me film Në Serbi vazhdon glorifikimi i humbjeve serbe dhe krijimi i miteve për to. Ky është stili i mbijetesës historike të Serb
Erdogani ofron perime të lira për ta shmangur humbjen në zgjedhjet lokale Partia e presidentit turk mund ta humbë pushtetin në disa qytete të mëdha për shkak se inflacioni i lartë i ka goditur x
Shqipëria U21 shmang humbjen në minutat e fundit përballë Andorras (VIDEO) Shqipëria U21 e Alban Bushit ka shmangur humbjen e dytë radhazi në fazën kualifikuese për Euro 2021 falë një goli të rea
Pas humbjes ndaj Turqisë Panucci deklaroi: Nuk kam ndërmend të jap dorëheqjen Cristian Panucci u shkarkua sot nga FSHF menjëherë pas humbjes 2-0 që Kombëtarja shqiptare mori në në Shkodër nga Turqia
My Space kërkon falje pasi shkaktoi humbje të të dhënave MySpace, një nga rrjetet e para sociale, ka kërkuar falje pasi një problem i serverit shkaktoi një humbje të madhe të të
Agnesa flet për humbjen e babait: Asgjë nuk është e përhershme! Tetë vite më parë do të ndahej nga jeta babai i Agnesa Vuthajt. Përmes një foto të së shkuarës e disa fjalëve nga zemra,
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Pas humbjes së 7-të Sarri gjen problemin e Chelsea Pavarësisht ecurisë pozitive në Europa League, Chelsea regjistroi një tjetër disfatë në Premier League, teksa të dielën
Allegri flet pas humbjes: Nuk mund të luajmë gjithmonë në maksimum, kemi vuajtur pak në mbrojtje Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes së kampionatit të humbur 2-0 në