999 rezultate për

humbja

Ndërroi jetë teksa po intubohej, mjekja zbulon detaje nga humbja e kolegut Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Sanatoriumit, duke u bërë mjeku i tretë në
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Juventus i vakët, Cagliari i mposht pas 11 vitesh (VIDEO) Maurizio Sarri e ka problem t’i motivojë lojtarët pas fitimit të Serie A, gjë e cila është vërejtur në humbjen 2:0 të pë
Rama "bëri" sikur u tërhoq, reagon ashpër KE: Rrezikohet humbja e besimit ndaj ligjit Komisioni Evropian kundërshton nismën e qeverisë për amnisti fiskale. Përmes një raporti kofidencial, KE rendit argument
"New York Times": Humbja e Zaevit në zgjedhje mund të tërheq pasiguri në vend dhe rajon Nëse partia e qendrës së majtë e udhëhequr nga Zoran Zaevi i humb zgjedhjet e sotme në Maqedoni të Veriut kjo të tërhiqt
Humbja ndaj Milanit, Sarri: Po luajmë në temperatura të çmendura Maurizio Sarri as që ka dashur të ndalet gjatë për gazetarët, pas një shuplake të rëndë si ajo e djeshmja, aq më tepër d
Dashurinë s’e ndalon asgjë, as humbja e shikimit (FOTO LAJM) Një çift ka arritur të përçojë mjaftë mirë dashurinë e tyre përmes fotografive, edhe pse të dytë janë të verbër. Kjo
Zhgënjen Milani, shpëton nga humbja dhe nuk shkon më shumë se barazimi (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Spalit. Kuqezinjtë hasën në shumë vështirësi në këtë ndeshje, me g
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Humbja ndaj Realit dhe sherri në dhomat e zhveshjes, Chiellini sqaron gjithçka Finalja e Cardiffit ajo e vitit 2017, u zhvillua mes Real Madridit dhe Juventusit, ku mbretërit fituan me rezultat 4-1,
Humbja e humoristit Gëzim Kruja, reagon Lulzim Basha Humoristi i njohur shkodran, Gëzim Kruja është ndarë nga jeta ditën e sotme duke shkaktuar trishtim në popullin shqiptar
''Humbja e Gëzim Krujës na trishtoi'', Meta shpreh ngushëllime familjarëve të mjeshtrit të humorit Presidenti Ilir Meta ka reagon pas ndarjes nga jeta të mjeshtrit të humorit Gëzim Kruja, duke e konsideruar një lajm tr
Veç kollës dhe temperaturës, kjo është shenja më e zakonshme e koronavirusit New York Times ka gjurmuar një të dhënë që mund të çojë në pikasjen e shpejtë të personave që janë infektuar me koronav
Koronavirusi "u zbraz xhepat" edhe miliarderëve të botës, sa kanë humbur deri tani Dhjetë miliarderë humbën më shumë se 83 miliardë dollarë këtë javë për shkak të kolapsit të tregjeve të aksioneve. Ed
Nëse La Liga nuk përfundon, humbja do të jetë mbi 600 milion euro Shefi ekzekutiv i Mediapro, Jaume Roures, ka zbuluar se nëse sezoni i La Liga nuk përfundon do të ketë një humbje financ
Humbja ndaj Betis, flet Zidane: Unë jam përgjegjësi Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane i mori gjitha përgjegjësitë për vete për humbjen ndaj Betis në La Liga. Ish-
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
Roshi shënon dhe shpëton Ahmatin nga humbja (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar në barazimin 1-1 të Akhmat Grozny me FC Rostov. Roshi shënoi golin e baraz
Humbja ndaj Lyon, më në fund flet edhe Ronaldo Pas humbjen në ndeshjen e parë ndaj Lyon trajneri Sarri dhe shumë lojtarë dhënë prononcimet e tyre, por jo Ronaldo i cil
Humbja ndaj Atleticos, Van Dijk ankohet për taktikat: Kështu luhet futbolli spanjoll Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka folur pas humbjes ndaj Atleticos së Madridit në ndeshjen e parë e vlef