999 rezultate për

humbet

U nis për të vizituar vajzat në Tiranë, humbet rrugën, familjarët apel për ndihmë (FOTO LAJM) Një i moshuar ka humbur ditën e sotme, teksa ishte nisur për të viztuar vajzat në Tiranë. Familjarët kërkojnë ndihmën e
Supertransformim, humbet 96 kg duke ecur çdo ditë (FOTO LAJM) Një 31-vjeçar ia ka dalë të transformohet tërësisht duke humbur 96 kg në 2 vite, e dhjamin e tepërt duket se tashmë e ka
Bayern Munich humbet yllin e skuadrës Bayerni pas barazimit dje ndaj Lepzig ka marrë edhe një lajm tjetër të hidhur. Trajneri, Niko Kovac nuk do të mund të
Dietë me patatina , i riu humbet shikimin Një i ri nga Bristoli në Britaninë e Madhe ka pësuar një dëmtim të pakthyeshëm të shikimit pasi për një kohë shumë të gj
Chiellini nuk e humbet supersfidën, me paterica dhe i ndihmuar nga stafi ngjitet në tribunë (VIDEO) Giorgio Chiellini u dëmtua rëndë dje në stërvitje duke këputut ligamentin e gjurit të djathtë. Kapitenit të Juventusi
Zidane nuk i humbet shpresat për Pogbanë Zinedine Zidane ende shpreson që klubi spanjoll do të jetë në gjendje ta transferojë mesfushorin e Manchester Unitedit,
Dëmtohet Courtois, humbet fillimin e sezonit të La Ligës Shtohen problemet me dëmtimet në shtëpinë e Realit të Madridit. Sapo kanë kaluar 20 ditë nga nisja e fazës përgatitor
Blerja me re e Milanit humbet ndeshjet parasezonale Mbrojtësi i majtë i Milanit, Theo Hernandez pritet që mos të paraqitet më në asnjë ndeshje parasezonale, por ai pritet q
E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Rënditja e re e FIFA-s/ Shqipëria humbet 4 pozicione, Kosova thyen rekord FIFA ka publikuar sot renditjen e re të shteteve për muajin qershor, shkruan Syri.net. Shqipëria ka humbur 4 vende ng
Brad Pitt humbet durimin, kërcënon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë ‘ashpër’, shkruan Mirror. Ai thuhet se
Pas grindjes me Tati Westbrook, ylli i YouTube humbet 2 milonë ndjekës (FOTO LAJM) Ylli i YouTube James Charles ka humbur më shumë se dy milionë ndjekës, duke përfshirë Kylie Jenner dhe Kim Kardashian.
Me mendjen te Ajax-i, Tottenhami humbet sërish në Premier League (VIDEO) Tottenhami nuk di të fitojë. Spërsat kanë regjstruar humbjen e dytë radhazi në Premier League pas asaj ndaj West Hamit.
E frikshme: Talenti sulmohet me acit, humbet shikimin (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Iralndë, ku talenti 17-vjeçar i Uaterford, Tega Agberheire u sulmua me acid. Ai isht
Dënohet Mbappe, Messi mbetet pa rival për "Këpucën e Artë" Kylian Mbappe ishte një ndër protagonistët negativ në finalen e Kupës së Francës, ku PSG humbi në penallti (6-5) nga Ren
Diego Costa humbet betejën me Apelin, reagon ashpër Simeone (VIDEO) Komisioni i Apelit pranë Federatës Spanjolle të Futbollit (RFEF)ka hodhur sot poshtë apelimin që skuadra e Atletico Madr
Kështu reagon Guardiola kur Aguero humbet penalltinë (VIDEO) Tottenham arriti të fitojë 1-0 në përballjen e parë ndaj Manchester Cityt për çerekfinalen e Champions Leagues. "Qyte
Tërmet te Juventus, Chiellini humbet sfidën ndaj Ajax-it Një lajm mjaft vjen për Juventusin në prag të sfidës kundër Ajax-it në Ligën e Kampioneve. Giorgio Chiellini është dë
E pëson Ronaldo, humbet gjyqin me "Der Spiegel" (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka marrë një lajm mjaft të hidhur. Sipas mediave sportive "Der Spiegel" ka fituar betejën ligjore me l