999 rezultate për

humben

Hysaj: Dy raste na humbën ndeshjen, treguam që jemi ekip Elseid Hysaj ka besim te ekipi Kombëtar, por vetëm mendon se duhen sistemuar problemet e fillimit të ndeshjes. Në interv
Aksident tragjik në Iran: 28 persona humbën jetën, dhjetra të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në Iran, ku si pasojë humbën jetën 28 shtetas afganë dhe u plagosën 21 të tjerë. Ng
Dhimbje dhe zi, VIP-at që humbën fëmijët në mënyrë të parakohshme (FOTO LAJM) Dramat dhe vdekjet e parakohshme që shpeshherë pllakosin zi nëpër familje, nuk kursejnë as VIP-at. Shpesh ka ndodhur
Mallkimi i rrugëve, tre 17 vjeçarë humbën jetën brenda 24 orëve Një 17 vjecar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident pranë qendrës tregtare TEG. Shkak, sipas informacione
8 humbën jetën dhe 20 u plagosën, çfarë ndodhi në Siri? Ministria e Mbrojtjes së Turqisë ka bërë të ditur lajmin për shpërthimin e një makine-bombë. Sipas njoftimit mësohet se
Festuan për herë të fundit, kush janë dy 17-vjeçaret që humbën jetën në aksidentin tragjik Zbardhen identitetet e vajzave që humbën jetën në aksidentin fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Berzhitë të Ti
Dhunoi brutalisht futbollistët e rinj pasi humbën ndeshjen, policia jep detaje mbi ish-trajnerin (VIDEO) Në media qarkulloi një video ku tranjeri i ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi, rrahte fëmijet pas humbjes se një ndeshje
Dedikimi prekës i shkollës për të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Detaje të reja nga aksidenti në autostradën Fier-Lushnjë, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës i ndodhur dy netë më parë,
"Babi, pse ma humbën mundësinë të të njoh", bashkëshortja e Astritit publikon foton prekëse (FOTO LAJM) Ditën e sotme bashkëshortja e të ndjerit Astrit Dehari, ka publikuar një foto ku vajza e tyre sheh një imazh të babait.
Çfarë po ndodh me aksidentet? 25 persona humbën jetën në rrugët e Prishtinës brenda 9 muajve Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në Prishtinë brenda nëntë muajve kanë humbur jetën 25 persona në aksidente t
Të shtëna me armë në SHBA: 4 persona humbën jetën, 9 të plagosur 9 persona janë plagosur dhe 4 persona janë vrarë nga të shtënat në një lokal në qendër të qytetit Kansas City në SHBA.
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
2 persona humbën jetën e 2 të plagosur, ritet bilanci i aksidentit në Gjilan Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të së premtes në rrugën Gjilan-Ferizaj. Policia e Kosovës ka konfirmu
THETH/ Humbën në mal, gjenden dy vajzat izraelite Pak minuta më parë u bë më dije se dy turiste ishin bllokuar nga mjegulla në Theth. Por fatmirësisht mësohet se turi
Humbën ndaj Barcelonës, shpërthejnë memet kundër Interit dhe Contes (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 2-1 në Camp Nou duke regjistruar humbjen e parë për këtë sezon në të gjitha kompenticionet. Menjë
Tërmet 6.5 ballë në Indonezi, të paktën 20 persona humbën jetën (FOTO LAJM) Pas Shqipërisë, Pakistanit, Kretës, dje Turqisë së fundmi lëkundje tërmeti kanë goditur Indonezinë. Mediat e huaja sh
Detaje nga aksidenti tragjik ku humbën jetën 4 gra, shoferit i vihen prangat në spital Një aksident me katër viktima u regjistrua ditën e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Shoferi i mjetit me të cili
2 punëtorë humbën jetën: Gjykata jep vendimin për administratorin e "Skela Syla" Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është mar
Nga përleshja me armë ku humbën jetën 2 persona, njëri nga të plagosurit në gjendje të rëndë Në rrezik për jetë vazhdojnë të jenë edhe dy persona të tjerë që mbetën të plagosur të enjten gjatë përleshjes me armë z
5 të vdekur gjatë koncertit ku po këndonin, reagon për herë të parë Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit të njohur Soolking.