999 rezultate për

humbem

Reja flet pas humbjes: Nuk jam i zhgënjyer, luajtëm perfekt Ashtu si futbollistët, edhe trajneri i Shqipërisë Edi Reja e kishte të vështirtë të pranonte humbjen ndaj Turqisë, ndërs
Humbëm njërën prej nesh! NATO, mesazh të ndjerë për ushtaraken shqiptare (FOTO LAJM) NATO ka reaguar pas humbjes tragjike të jetës së efektives shqiptare Zarife Hasanaj nga shpërthimi i një mine një ditë m
Allegri: Ajax-i fitoi nga 4 topa që humbëm ne, Ronaldo është e ardhmja e Juventusit Masimiliano Allegri ka dalë sot në konfernecën për shtyp para para ndeshjes kundër Fiorentinës. Nuk ka si të lihet pa
Devolli: Humbëm betejën por jo luftën Bledar Devolli, trajneri i Kastriotit, foli pas humbjes ndaj Skënderbeut në Korçë. I zhgënjyer, por ende me besim te mbi
Georgina motivon Ronaldon para ndeshjes me Atletico (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit ,shkruan Albeu.com Së fund
Kurti: Humbëm 8 vite me dialogun Kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit nuk i ka pëlqyer mos mbajtja e sotme e seancës së Kuvendit, ku do të diskutohej për
Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa
Haradinaj për vdekjen e Bush-it: Humbëm një mik të madh Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shprehur pikëllimin e tij për vdekjen e presidentit të 41 të Shteteve të Bas
McGregor: Ne humbëm ndeshjen, por fituam betejën Ndeshja mes Khabib Nurmagomendov dhe irladnezit McGregor ka përfunduar me fitoren e rusit. Luftëtari që përfaqëson R
I nxirë komplet nga sytë, McGregor bën deklaratën që nuk pritej (FOTO LAJM) Conor McGregor ka reaguar sërish ndaj asaj që ndodhi dje duke thënë kësaj radhe se ata kishin humbur ndeshjen kundër Kha
Duka: Humbëm ndaj Skocisë dhe nuk është ndonjë tragjedi Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në emisionin "Zona Gol" për të diskutuar tensionet e fu
Trajneri i Izraelit: Nuk ka mbaruar...kemi dy ndeshje në shtëpi Izraeli pësoi një disfatë kundër Kombëtraes së Shqipërisë edhe pse rezultati ishte i ngushtë 1-0. Pas kësaj ndeshje
Çlirohet Panucci: Më kritikuat sikur humbëm 2 finale Botërori Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, foli për mikrofonin e “RTSH” pas ndeshjes ku u shpreh: “Më në fund një fitore
Gazetari italian: Humbëm 100 milionë euro vetëm për sponsorët e Ronaldos Mauricio Pistoki, një ndër gazetarët dhe moderatorët më të njohur sportivë italianë, ka hedhur një akuzë shumë të rëndë
Justifikohet Spalleti: Humbëm vetëm për një penallti Interi humbi ndaj Sassulos 1-0 dhe kjo nuk është pritur mirë nga tifozët. Kjo ishte ndeshja e parë në Seria A dhe ky
Çfarë humbëm? 3 gafat e mëdha të dasmën mbretërore (FOTO LAJM) Përveç se tërhoqi vëmendjen mediatike në gazetat dhe revistat më prestigjioze të të gjithë botës, dasma mbretërore midis
Ironizon Ribery: Humbëm kundër Juventus, por pamë bustin e Rokit Bayern Munich ndodhet në Amerikë së bashku me skuadrat e tjera ku po zhvillohet turneu parapërgatitor “Internacional Cha
Jo vetëm Rama por të gjithë humbëm, edhe përballë Maqedonisë Koment nga Ervin Shkulaku Tashmë çdo gjë ka përfunduar dhe duke filluar që nga dita e nesërme institucionet e
Pas humbjes së Gjermanisë, reagon Low Tekniku i Gjermanisë, Joachim Low, pas humbjes kundrejt Austrisë nuk ka ngurruar të shpreh zhgënjimin e tij për lojën e
Mezani: Më vjen keq që humbëm me një penallti të tillë Trajneri i Laçit, Gentian Mezani, deklaroi se i vjen keq për finalen e humbur, dhe për faktin që u vendos nga një penall