999 rezultate për

humbasin

Nuset humbasin dasmën e tyre për shkak të vizave Gazeta e madhe gjermane ‘ZDF’ është duke zgjuar një interesim të madh për çështjen e Kosovës. Në një artikull të kush
Tremben tifozët e Milanit, pa Champions rrezikojnë të humbasin kapitenin Liga e Kampionëve është objektiv mjaft i rëndësishëm për Milanin, jo vetëm për këtë sezon, por edhe për të ardhmen e kuq
Pas 34 viteve PAOK fiton titullin, digjet Selaniku, fest e çmendur (VIDEO) PAOK-u ka pritur 34 vite, por në fund mund të festojë. Selaniku ka thyer hegjemoninë e Athinës dhe sidomos Olympiacos, d
Shkëmbi: Mënyra si humbasin ne ndoshta është fundi botës Tërësisht i dorëzuar është shfaqur trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi pas disfatës 1-3 ndaj Tiranës. I pamundur për të jus
4 të rinjtë shqiptarë humbasin jetën në Gjermani Të rinjtë shqiptar që emigrojnë drejt Gjermanisë tashmë janë shtuar shumë në numër. Ama një ngjarje e rëndë mësohet t
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Levante fiton ndaj Barcelonës, katalanasit humbasin pa Messin (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbje si mysafir me rezultatin 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey në 1/8 e finales. Skuad
Jelekët e Verdhë humbasin qëllimin, kërkojnë të përfitojnë nga qytetarët Nisi si lëvizje mbarë popullore për të shprehur zemërimin e qytetarëve për reformat e qeverisë në Francë. Por tashmë “Je
Renditja e UEFA-s, klubet shqiptare humbasin shkallë Klubet shqiptare humbasin pozicione të rëndësishme në renditjen e UEFA-s për klube. Flamurin shqiptar në arenën ndër
SHBA: Edhe Kosova edhe Serbia duhet të humbasin diçka nga marrëveshja Zëvendës sekretari i shtetit, Mattheë Palmer, po qëndron për një vizitë në Beograd. Ai në një konferencë për media ka fo
Dita e sotme vendimtare për Uruguajin, mund të humbasin liderin Kombëtarja e Uruguajit arriti të mposhtë Portugalinë e Cristiano Ronaldos me një rezultat 2-1. Gola për Uruguajin jan
Antibiotikët po humbasin fuqinë, bakteret gjithnjë e më rezistente Shkencëtarët janë të tronditur nga shpejtësia me të cilën rezistenca ndaj antibiotikëve të fuqishëm është në gjendje të
Këta janë lojtarët që mund të humbasin ndeshjen Juventus - Real Madrid për shkak të kartonave Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos është në rrezik pasi që mund të marr një karton të verdhë dhe mund të pezullohet
Disa nga yjet që mund të humbasin Kupën e Botës Neymar, Gylfi Sigurdsson, Manuel Neuer, Felipe Luis.... Këta janë disa nga emrat që nuk do të arrin të rikuperohen me
Prindërit e vajzës që e pësoi nga mjekimi humbasin gjyqin me doktorin Visar Nushi Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur sot aktgjykimin me të cilin e liroi nga akuza Dr. Visar Nushin nga Prishtina,
Roma gjen zëvendësuesin e Alisson, në rast e humbasin brazilian Roma nuk dëshiron ta largojë Alissonin dhe po përgatit një kontratë të re me 90 milionë euro klauzolë largimi. Por në ra
Vuçiç: Nga marrëveshja me shqiptarët duhet të humbasin të dyja palët Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se ne duhet të kuptojmë se sa dhe pse është e rëndësishme për të arritur një kompro
Bournemouth përmbys Arsenalin, Top-çinjtë humbasin tri pikë të arta (VIDEO) Bournemouth ka surprizuar Arsenalin në "Vitality Stadium" duke e mposhtur 2-1 në javën e 23-të të Premier Leagues anglez
Thellohet kriza tek Milani, tani humbasin edhe ndaj Rijekës (VIDEO) Milan ka pësuar një humbje tjetër në drejtimin e Genaro Gatutusos tani në Europa League ndaj Rijekës me shifrat e pastra
NBA, James dhe Harden jashtë forme, humbasin Cavs dhe Rockets Forma e dobët e LeBron James u reflektua drejtpërdrejt në rezultat negative për Cleveland Cavaliers, që u mposht 123 – 1