999 rezultate për

humbasin

Zjarr në spitalin COVID, humbasin jetën 8 pacientë Një zjarr ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në një spital në Indinë perëndimore, ku si pasojë e flakëve kanë humbur jetën
Barcelona e dorëzuar, PSG përgatitet për rinovim të kontratës me Neymar PSG ka nisur nga puna dhe do të vendosë për të ardhmen e Neymarit. Brazilianit i skadon kontrata në vitin 2022 dhe dr
Shifrat marramendëse! Sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e pandemisë Pandemia e Covid-19 ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike përveç krizës shëndetësore. E gjithë bota duket se tashmë
S'duan të humbasin kohë, cilat shenja e horoskopit flenë më pak Doni të dini cilat janë shenjat zodiakale që flenë më pak? Në këtë artikull do të lexoni për 4 personalitetet e Zodiakut
Nga Tayna te Ledri, shumat marramedëse që humbasin për shkak të pandemisë këngëtarët shqiptarë Pandemia e Koronavirusit ka shkaktuar shumë probleme ekonomike për të gjithë, por më të prekurit me siguri janë këngëtar
Materaci "thumbon" sërish Juven: Shkojnë në finale, por humbasin gjithmonë Dy ish-futbollistët e Interit Kristian “Bobo” dhe Marko Materaci kanë biseduar rreth viteve të kaluara kur luanin ende n
Anulimi i kampionatit, cilat janë skuadra që humbasin më shumë në Shqipëri Futbolli është në dorë të specialistëve të shëndetësisë. Mirëpo, nëse në Europë, Gjermani, Francë e Itali janë autoritet
Bilanci katastrofë i Premier League, klubet humbasin shifrën marramendëse Futbolli anglez provon të rikthehet në fushë me objektivin e përcaktuar për të mbyllur me çdo kusht sezonin. Ky misi
Këto janë ekipet që po humbasin më shumë për shkak të koronavirusit Observatori i Futbollit CIES, ka përpiluar një raport të ri që merr parasysh moshën e skuadrave në të gjithë kontinentin
Shqiptarët të izoluar në banesa, si po u jepet lamtumira atyre që humbasin betejen me COVID-19 Përcjellja për në banesën e fundit është gjithmonë e dhimbshme. Por në këtë kohë pandemie, dhimbja është më e fortë.
Vetëizolimi njerëzor po e rikthen natyrën në jetë Pandemia e koronavirusit është një kohë shumë e çuditshme, e pasigurt për të gjithë ne. Cikli i lajmeve duket se po n
Koronavirusi pakëson pagat e lojtarëve, sa mund të humbasin nëse sezoni nuk rifillon Futbolli Italian u pezullua i pari për shkak të Koronavirusit në Europë dhe sigurisht do të ketë më shumë javë për të ri
Klubet italiane nga mbyllja e dyerve humbin miliona euro, Juventusi e pëson më shumë Juventusi do të humbasë rreth 12 milionë euro në të ardhura nga ndalimi i tifozëve për ngjarje sportive. Seria A ësht
Pra, Princ Harry dhe Meghan Markle mund të humbasin titujt mbretërorë! (FOTO LAJM) Një këshill lokal ka hapur një kompeticion për të marrë firma, për të diskutuar heqjen e titujve mbretëtorë të Meghan Ma
Lojtarët e Arsenal humbasin besimin te Emery Unai Emeryt i ka mbetur shumë pak kohë në Arsenal, pasi spanjolli po e humb besimin e lojtarëve të vet. Sipas Telegra
Kosovarët mund t’i humbasin rreth 300 milionë euro kursime në bankat e Serbisë Rreth 300 milionë euro kursime të kosovarëve në bankat e Serbisë mund të humbasin. Kjo për shkak të refuzimit të shtetit
E FUNDIT/ Po ngjisnin malin me këmbë, humbasin kontaktet dy vajza Kemi njoftim se ne aksin rrugore kembesore nga Vuthajt në drejtim te PK Theth (maja e Pejes) kane mbetur në mal dy vajza
Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të k
“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë. “Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka hu
Gratë humbasin 3 orë gjumë çdo natë, fajtorë meshkujt Gjumi është një pjesë e rëndësishme e jetës, por me sa duket gratë humbin një kohë të madhe të tij përgjatë natës. Gr