999 rezultate për

humb

E trishtë: Nënë e bijë humbin jetën gjatë lindjes (FOTO LAJM) Një nënë e re humbi jetën gjatë kohë që sillte në jetë beben e saj, e cila humbi gjithashtu jetën. Rebecca Sargeant nga
Blerja me re e Milanit humbet ndeshjet parasezonale Mbrojtësi i majtë i Milanit, Theo Hernandez pritet që mos të paraqitet më në asnjë ndeshje parasezonale, por ai pritet q
Tronditëse, një tjetër boksier humb jetën në ring (VIDEO) Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri ar
Debati për taksën: Humbin bizneset e Serbisë, Kosova përfitoi miliona euro Është mbajtur në Çagllavicë, debati për atë se kush fitoi dhe kush humbi me taksën 100% që Kosova ja vendosi Serbisë tet
Përplasjet te Teatri Kombëtar, një person humb ndjenjat nga gazi lotsjellës Duket se është tensionuar sërish situata në sheshin e Teatrit Kombëtar. Përplasja mes artistve, aktivistëve dhe polic
Europa League, Feronikeli humb ndeshjen e parë (VIDEO) Feronikeli e ka humbur ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues të Europa Leagues nga Slovan Bratislava me rezulta
Kujdes, speci djegës rrit rrezikun e humbjes së memories Speci djegës mund të jetë ushqimi më i preferuar i një personi, por kërkimet sugjerojnë se ai mund të shkaktojë humbjen
Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (VIDEO) Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur
Velipojë, humb jetën një pushues Jusuf Kryeziu 84 vjeç humbi jetën pasditen e sotme në Velipojë, teksa ndodhej në plazh me disa të afërm të tij. Ai ka
Ra në kontak me energjinë elektrike në vendin e punës, humb jetën punonjësi i një karburanti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një karburant në rrugën Lezhë-Mamurras. Burime nga policia thanë s
Kënga e Noizyt bën namin në Greqi, reperi thumbon këngëtarin grek (FOTO LAJM) Tre ditë më parë reperi i njohur Noizy publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Nuk kan besu”. Kënga u prit mjaft
E RENDE/ Bie nga 20 metra, humb jetën në punë 57-vjeçari shqiptar Një 57-vjeccar, i identifikuar si Kostandin Sotiri, ka humbur jetën në Itali, si pasojë e një aksidenti tragjik në vendi
Jetëgjatësinë tuaj e keni të shkruar në dhëmbët tuaj Dhëmbët janë një tregues i shëndetit të përgjithshëm, por shkencëtarët pyesin nëse mund të parashikojnë kohëzgjatjen e j
Bashkë në një koncert, Noizy thumbon Luanën për Getorain publikisht (VIDEO) Luana Vjollca dhe Noizy ndodheshin së bashku gjatë një koncerti në Gjakovë këtë fundjavë, ku kanë performuar në të njëjt
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Sarri e nis me humbje, Tottenham i jep leksione "falas" Juventusit (VIDEO) Juventus e ka nisur me krisje dhe humbje sezonin e ri futbollistik. Kampionët e Italisë janë mposhtur në limitet e kohës
E shtuna e zezë për Kosovën, vrasje e vetëvrasje në vendin e punës E shtuna ka qenenjë ditë e kobshme në Kosovë. Një person është vrarë, një tjetër është vetëvrarë. E një i ri 27-vjeçar n
Kjo pije është sekret për humbjen e peshës Sikurse disa çajra të tjerë bimorë, që kanë veti të mira për shëndetin e njeriut, edhe çaji i zi ka shumë përfitime për
Makina përplaset me bordurën e rrugës, humb jetën 31-vjeçari në aksin Elbasan-Tiranë Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut një 31-vjeçar me iniciale B.M ka humbur jetën pasi ka humbur kontrol